PARTNER PORTALU

Przetarg na grunt mieszkaniowy w Legnicy

Prezydent Legnicy ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Legnicy przy ul. Grodzkiej. Działka ma 1827 mkw. i jest przeznaczona pod zabudowę mieszaną mieszkaniową i usługową.

Autor: HouseMarket.pl 17 grudnia 2015 12:14

Cena wywoławcza wynosi 1 mln zł plus podatek VAT. Wadium – 100 tys. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obszaru staromiejskiego centrum w Legnicy jest to teren zabudowy mieszanej mieszkaniowej i usługowej.

Działka jest niezabudowana o kształcie prostokąta i zlokalizowana w ścisłym centrum miasta. Ograniczają ją ulice: Grodzka, Szpitalna i Środkowa. W sąsiedztwie dominuje zabudowa  mieszkalna, usługowa i handlowa. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Szpitalną. Pełne uzbrojenie znajduje się w ulicach Grodzkiej, Szpitalnej i Środkowej.

Do tej pory nieruchomość użytkowano jako parking oraz nieurządzony teren zielony. Na działce występują nasadzenia wieloletnich drzew i krzewów. Przetarg odbędzie się 5 lutego 2016 r. o godz.10.00 w Urzędzie Miasta Legnicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych