PARTNER PORTALU

Robyg organizuje poranek rycerski w Ursusie

W najbliższą sobotę, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ursusie organizowany jest poranek rycerski. Partnerem wydarzenia jest Robyg.

Autor: HouseMarket.pl 21 lipca 2016 16:52

Zainteresowani kupnem własnego mieszkania będą mogli zapoznać się z ofertą lidera warszawskiego rynku nieruchomości na stoisku zlokalizowanym na terenie parku.

Oprócz przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych, każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z ofertą mieszkaniową Robyg zarówno w Ursusie, jak i w pozostałych częściach Warszawy – na Bemowie, Mokotowie, Woli czy Wilanowie.

- Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania dotyczące każdej z inwestycji. Bardzo ważna jest dla nas dbałość o tworzenie nie tylko osiedli, ale także całych społeczności lokalnych. Staramy się aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych na terenie dzielnic, w których powstają nasze inwestycje. Jestem przekonana, że zainteresowani kupnem mieszkania docenią atrakcyjną relację ceny do jakości oraz rozbudowaną infrastrukturę osiedlową wszystkich naszych kompleksów mieszkaniowych – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w grupie Robyg.

Wszystkie lokale oferowane przez grupę budowane są – bez dodatkowych opłat – w technologii SMART HOUSE, która pozwala na zdalne sterowanie sprzętami oraz multimediami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą aplikacji mobilnej można m.in. sterować zużyciem energii elektrycznej. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkow

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych