PARTNER PORTALU

Robyg otwiera drzwi stołecznych inwestycji

Robyg zaprasza w dniach 19-20 marca  na dni otwarte swoich warszawskich inwestycji. Deweloper zapowiada promocje i porady konsultantów związane z finansowaniem zakupu nieruchomości.

Autor: HouseMarket.pl 16 marca 2016 17:03

Podczas wydarzenia warto osobiście ocenić funkcjonalność infrastruktury, dostępność sklepów oraz lokali usługowych, a także sprawdzić standard wykończenia. Będzie to także okazja m.in. do zdobycia informacji na temat sposobu sfinansowania zakupu lokalu w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

- Nadchodzące dni otwarte to doskonała okazja do zapoznania się z korzyściami wynikającymi z wyboru jednej z naszych inwestycji. Najwyższy standard wykończenia, funkcjonalność i zróżnicowane metraże to tylko niektóre z zalet mieszkań, na jakie mogą liczyć ich przyszli mieszkańcy. Dodatkowym atutem lokali oferowanych jest zastosowanie nowoczesnych technologii – w ramach usługi Smart House – ułatwiających zarządzanie mediami oraz systemem ochrony w mieszkaniu. Wykorzystanie tego typu narzędzi to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność dla domowego portfela – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej grupy Robyg.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych