PARTNER PORTALU

Robyg szykuje prezentację

Ponad 1 200 lokali zaprezentuje Robyg na Targach Dzielnicowych Koło, które odbędą się 16-17 września. Odwiedzający będą mogli skorzystać z porad architektów wnętrz, a o przystępnych sposobach finansowania zakupu poinformują eksperci finansowi.

Autor: housemarket.pl 15 września 2017 12:33

Na Targach Dzielnicowych Koło można zapoznać się z ofertą inwestycji budowlanych z północno-zachodniej części Warszawy. Popularność wydarzenia nie słabnie – siedem dotychczasowych edycji targów odwiedziło prawie 25 tys. gości. Na targach prezentuje się blisko 50 wystawców, którzy przygotowują specjalnie promocyjne oferty.

Ponadto na odwiedzających czekają różne usługi dodatkowe, m.in. kawiarnia targowa oraz Kącik Malucha czynny przez cały okres trwania targów. Stoisko  Robyg będzie dostępne w sobotę i niedzielę w godz. 10.00 – 16.00.

Robyg w tej chwili prowadzi w Warszawie inwestycje: Osiedle Young City 2 i Osiedle Kameralne na Bemowie, Forum Wola, Stacja Nowy Ursus, Ogrody Wilanów, Green Mokotów, a także nowe Osiedle Życzliwa Praga. W 2017 roku spółka planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych