PARTNER PORTALU

Robyg zaprasza na dni otwarte stołecznych osiedli

Grupa Robyg zaprasza 27 i 28 lutego na dni otwarte swoich stołecznych inwestycji. Specjalnie dla uczestników wydarzenia deweloper przygotował promocje cenowe oraz porady doradców finansowych.

Autor: HouseMarket.pl 25 lutego 2016 11:17

W trakcie dnia otwartego eksperci spółki przedstawią gamę mieszkań w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Każdy, kto pragnie zamieszkać na Mokotowie, Wilanowie, Ursusie, Bemowie, Woli czy Żoliborzu znajdzie mieszkanie idealnie skrojone na jego potrzeby. Doradcy finansowi podpowiedzą, jak uzyskać najkorzystniejszy kredyt oraz przedstawią warunki uzyskania wsparcia z rządowego programu MdM.

Dodatkową atrakcją będą warsztaty urządzania wnętrz prowadzone przez architektów. Wszyscy klienci, którzy udadzą się do jednego z biur sprzedaży będą mogli skorzystać z wyjątkowych atrakcji przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

– Dni otwarte są doskonałą okazją do przyjrzenia się naszym inwestycjom z bliska oraz skorzystania z porad doradców finansowych, którzy pomogą znaleźć mieszkanie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W trosce o zapewnienie komfortu wszystkim osobom, które dokonają zakupu mieszkania na naszych osiedlach, wybiegamy dalej niż większość deweloperów. Stawiamy na kompleksowe projektowanie przestrzeni, by ich mieszkańcy czuli się bezpiecznie i wyjątkowo. Budujemy nie tylko osiedla lecz tworzymy całe społeczności przez aranżowanie terenów rekreacyjnych, placów zabaw czy lokali usługowych w ramach naszych inwestycji – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg SA.

W warszawskiej ofercie dewelopera obecnie znajdują się mieszkania w kilku inwestycjach.

Osiedle Young City zlokalizowane jest w bardzo bliskiej odległości od planowanej nowej stacji metra na warszawskim Bemowie. W ramach inwestycji powstanie nowoczesny kompleks mieszkaniowy obejmujący aranżację terenów zielonych, placów zabaw, a także lokale usługowe. Kompleksowy projekt osiedla został stworzony przede wszystkim z myślą o młodych ludziach – w ramach oferty dostępne są lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM.

Green Mokotów dzięki niedalekiej odległości od linii metra oraz licznym liniom komunikacji naziemnej pozwala na szybkie dotarcie do każdej części. Osiedle łączy w sobie wszystkie aspekty nowoczesnego projektu mieszkaniowego i jednocześnie urzeka dostępnością licznych terenów zielonych. Ponadto deweloper zadbał o to, by na osiedlu została utworzona strefa aktywnego wypoczynku oraz place zabaw dla dzieci

Apartamenty Villa Nobile łączy w sobie ciekawą formę architektoniczną osiedla, kameralną zabudowę oraz atrakcyjnie zaaranżowane tereny zielone. W okolicy inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną, usługową i rekreacyjną.

Stacja Nowy Ursus jest inwestycją. która posiada wszystkie zalety mieszkania w zacisznej okolicy. Osiedle znajdujące się przy ul. Posagu 7 Panien charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia, doskonale zaaranżowaną zielenią miejską oraz bogatą infrastrukturą. W ofercie inwestycji znajdują się lokale kwalifikujące się do programu MdM. Ponadto dzięki idealnie skomunikowanej lokalizacji dojazd z osiedla do każdej części Warszawy jest szybki i komfortowy.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych