PARTNER PORTALU

Ronson idzie na zakupy. Nowe nieruchomości na celowniku

Ronson nie zwalania tempa. Deweloper kupił niedawno grunty pod największy w swojej historii projekt i ma już plan nowych inwestycji. Jakich? O tym specjalnie dla HouseMarket.pl opowiada Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2016 09:37

Ronson Development zapowiada utrzymanie rocznych wyników sprzedaży na poziomie 900-1000 nowych lokali. W realizacji planów pomóc mają sukcesywne zakupy ziemi i nowe inwestycje, w tym największy - jak dotąd - w historii spółki projekt.

- Jednym z naszych głównych ostatnich zakupów jest działka na warszawskiej Białołęce na ponad 1,4 tys. mieszkań - mówi Andrzej Gutowski.  - To będzie pierwszy projekt o charakterze popularnym, jaki zrealizuje Ronson. Po raz pierwszy również pojawiamy się po prawej stronie Wisły.

Sprzedaż i budowa może ruszyć w najbliższych miesiącach. - Bierzemy pod uwagę czerwiec i lipiec br. - mówi dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Poza warszawskimi inwestycjami, Ronson planuje uzupełnić bank ziemi w Poznaniu. - To nasz kolejny priorytetowy rynek - mówi Andrzej Gutowski. - Trwają intensywne poszukiwania i negocjacje w sprawie nowych nieruchomości. W najbliższych tygodniach powinniśmy zakupić kolejne działki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych