PARTNER PORTALU

Ronson: Pierwsze dni otwarte w projekcie Miasto Moje na Białołęce

W najbliższy weekend 30-31 lipca w godz. 10.00-15.00 Ronson organizuje pierwsze dni otwarte w projekcie Miasto Moje przy ul. Marywilskiej na warszawskiej Białołęce.

Autor: HouseMarket.pl 27 lipca 2016 14:50

Odwiedzający będą mieli okazję szczegółowo zapoznać się z ofertą, a także skorzystać ze specjalnej promocji na pierwsze 55 mieszkań w cenie od 5500 zł za mkw.

– Miasto Moje to inwestycja wyjątkowa pod wieloma względami: największa w naszej historii skala osiedla, które docelowo będzie liczyć 1500 lokali, bogata infrastruktura z Pasażem Wisła i wyjątkowo niskie ceny nawet od 170 tys. zł za mieszkanie. Wszystko to oferujemy z zachowaniem wysokiej jakości i dbałości o detale, które są wyznacznikiem naszych projektów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Dobre połączenie nowej inwestycji z centrum Warszawy zapewni m.in. położony w pobliżu przystanek kolejki miejskiej Warszawa Żerań. W ramach osiedla Miasto Moje powstanie specjalnie zaprojektowany Pasaż Wisła, na który złożą się cztery zatoki: zabawy, kultury, aktywności i relaksu. W jego ramach powstaną m.in. plac miejski, plac gier, pasaż handlowy, plenerowa siłownia, a także osiedlowy amfiteatr.

W pierwszym etapie osiedla znajdą się 233 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 100 mkw. i wszystkie kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Rozpoczęcie budowy pierwszego etapu osiedla Miasto Moje zaplanowano na sierpień br., a jej zakończenie na koniec 2017 r. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów osiedla jest Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Archiplan.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych