PARTNER PORTALU

Rusza budowa kolejnego etapu osiedla Marina

Wikana rozpoczęła budowę kolejnego etapu osiedla Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie.

Autor: HouseMarket.pl 24 sierpnia 2016 15:54

Powstaną dwa mieszkalne budynki wielorodzinne, w niskiej, trzypiętrowej zabudowie z windami. Do dyspozycji nabywców oddanych zostanie łącznie 102 mieszkania o powierzchni od 33 mkw. do 71 mkw. Sprzedaż właśnie ruszyła.

– Osiedle Marina to idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i spokój, a jednocześnie lubią aktywnie spędzać czas. Atrakcyjna lokalizacja, duży wybór mieszkań, a także wysoka estetyka wykonania to niewątpliwe atuty naszej inwestycji. Dlatego jestem przekonany, że inwestycja spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany.

Mieszkania będą miały ustawne balkony oraz funkcjonalne piwnice. Na parterach znajdą się lokale usługowe, które pozwolą zabezpieczyć najważniejsze potrzeby mieszkańców i stworzyć harmonijnie zaprojektowany kompleks mieszkalny. Dla wygody mieszkańców w budynkach zostaną zamontowane windy. Znajdzie się tu również naziemny i podziemny parking z miejscami postojowymi.

W ramach inwestycji osiedle Marina do tej pory zrealizowane zostały trzy budynki mieszkalne, które spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród klientów. Docelowo osiedle będzie składało się z 12 budynków mieszkalnych o zróżnicowanej zabudowie, zlokalizowanych w obrębie ulic Żeglarskiej, Słomkowskiego oraz Nałkowskich w Lublinie.

Nowoczesna bryła i jasna elewacja przełamana akcentami w żywych kolorach, to elementy charakterystyczne tej inwestycji, które podkreślają elegancję i nowoczesność osiedla Marina. Detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni, subtelnie nawiązują do miasteczka zlokalizowanego nad wodą. Przestrzeń wokół osiedla została zaprojektowana tak, aby idealnie komponowała się z budynkami, dlatego mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komfortowe miejsce do relaksu. Znajdą się tu ławki, oświetlenie oraz bezpieczny plac zabaw, z którego skorzystają najmłodsi mieszkańcy. Wszystko w zaciszu licznych terenów zielonych.

Atrakcyjne położenie osiedla w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego, jest dużym atutem dla osób, dla których sport i obcowanie ze środowiskiem naturalnym, to ważny element stylu życia. Miasteczko wodne, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy, a także ścieżka rowerowa, na pewno przyciągną amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu. Poza tym, osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Lublina.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych