PARTNER PORTALU

Ruszyła druga edycja konkursu na najlepszy projekt mieszkaniowy

Już po raz drugi Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił konkurs na Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015. Celem przedsięwzięcia jest promowanie inwestycji, które wyróżniają się stylem, użytecznością, dopasowaniem do przestrzeni miejskiej oraz idą ramię w ramię z duchem ekologii.

Autor: HouseMarket.pl 01 lipca 2015 11:06

Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, a także Stowarzyszenia Architektów Polskich. W Radzie Konkursowej zasiądą m.in. prof. Ewa Kuryłowicz, Mariusz Ścisło czy Rafał Schurma. Projekty można zgłaszać do końca października 2015 roku.

Organizatorem konkursu jest Polski Związek Firm Deweloperskich, który jest największą organizacja branżowa skupiająca ponad 100 deweloperów z całej Polski. Firmy należące do PZFD mają wieloletnie doświadczenie i tworzą wspólnie blisko 40 proc. mieszkań dostępnych na rynku.

Celem konkursu Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 jest docenienie pracy przedsiębiorców, którzy budując domy tworzą wysokiej jakości tkankę miejską. Polski Związek Firm Deweloperskich kładzie duży nacisk na ten aspekt działalności inwestorów organizując otwarte konkursy i szkolenia dla swoich członków.

Nie tylko strona czysto wizualna, ale też niewidoczne na pierwszy rzut oka niuanse techniczne czy walory architektoniczne, nie umkną czujnemu oku oceniających specjalistów. Projekty będą oceniane w kilku kategoriach: Zespoły budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych; Budynek jednorodzinny i wielorodzinny; Zabudowa przyjazna środowisku, Zabudowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju; Budownictwo niskoenergetyczne oraz Projekt najlepszej rewitalizacji. Swoje inwestycje mogą zgłaszać wszystkie firmy prowadzące działalność deweloperską, jedynie pod warunkiem, że budynek otrzymał już pozwolenie na użytkowanie. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali na początku grudnia 2015 roku. Prace można zgłaszać do końca października za pomocą formularza dostępnego na stronie: www.konkurs.pzfd.pl

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych