PARTNER PORTALU

Satoria Group zaadaptuje hostel na mieszkania

Satoria Group zapowiada modernizację jednego ze swoich hosteli, w którym mają powstać mieszkania. To już druga inwestycja właściciela hoteli na rynku mieszkaniowym.

Autor: housemarket.pl 26 marca 2015 12:08

Budynek przy ul. Bokserskiej w Warszawie powstał w latach 70. ubiegłego wieku i przez wiele lat działał jako hotel robotniczy. W 2011 roku jego właściciel – Satoria Group – wyremontował obiekt i zmienił jego przeznaczenie na hostel 36. Teraz przyszła kolej na pełną rewitalizację budynku, w którym mają powstać mieszkania. Ceny zaczynają się od kwoty 6,1 tys. zł/mkw.

Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach: do października br. powstanie 75 mieszkań dwu- i trzypokojowych od 40 do 57 mkw. oraz jedna kawalerka. Do tego czasu w drugiej części budynku będzie funkcjonować hostel. Start drugiego etapu przebudowy zaplanowano na jesień 2015.

To już druga inwestycja mieszkaniowa właściciela hoteli. W ubiegłym roku Satoria zaadaptowała na mieszkania hostel przy ul. Krasiczyńskiej w Warszawie. Z oferty 200 mieszkań w sprzedaży pozostało ok. 30.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych