PARTNER PORTALU

Siedlce planują sprzedaż gruntów mieszkaniowych

Do sprzedania są przede wszystkim działki pod budownictwo jednorodzinne na Piaskach Zamiejskich. Do tej pory nabywców znalazło kilka. Wolnych jest jeszcze ponad 90.

 

Autor: HouseMarket.pl 11 grudnia 2015 16:02

Władze Siedlec przedstawiły główne założenia budżetu miasta na przyszły rok. W projekcie zaplanowano dochody majątkowe na niespełna 18 mln zł. Jak informuje siedlecki ratusz, to zdecydowanie mniej, niż plany z lat poprzednich, ale za to bardziej realne.

Zasoby nieruchomości miasta, które można w znacznym stopniu upłynnić, bez szkody dla jego możliwości rozwojowych to wartość blisko 50 mln zł. Do sprzedania są przede wszystkim działki pod budownictwo jednorodzinne na Piaskach Zamiejskich. Do tej pory nabywców znalazło kilka, wolnych jest jeszcze ponad 90.

Spodziewana dzielnica domków jednorodzinnych może tam powstać szybciej, jeśli miasto zbuduje drugi etap ulicy Piaskowej i ulicę Kątową, tworząc szybki i wygodny dojazd do centrum. Oprócz tego miasto chce sprzedać działki w kwartale: Sienkiewicza, Kilińskiego, Floriańska, Pułaskiego. Duże szanse na znalezienie nabywców mają kamienice, w których mieścił się Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych