PARTNER PORTALU

Specjalistka od luksusowych domów prelegentem 4DD

Dominika Rostocka, architekt i designer będzie prelegentką podczas 4 Design Days. Specjalizuje się w kompleksowej aranżacji luksusowych domów i rezydencji. Projektuje także obiekty publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków.

PropertyDesign.pl

Autor: PTWP-PropertyDesign.pl 11 stycznia 2016 11:11

Wygłosi prezentację w części short stories oraz weźmie udział w dyskusji „Meblujesz - inwestujesz, czyli świat designerskich przedmiotów w Twoim domu”.

Dominika J. Rostocka jest architektem i designerem, prezesem i głównym projektantem w Creative Coop Architects. Jest założycielką i współzałożycielką firm z dziedziny designu i projektowania wnętrz, m.in. Rotado Design, Atelier Architektury, Galeria „Art Room”, a ostatnio „Atelier Grzybowska 6/10”.

Wyróżniana w Polsce i za granicą. W 2013 roku jej „Rezydencja pod Dębami” została nagrodzona w Londynie tytułem Best Interior Design w prestiżowym konkursie European Property Awards. W ciągu ponad 15 lat kariery zawodowej zrealizowała kilkaset projektów wnętrz w Polsce i za granicą (między innymi we Włoszech, Niemczech czy Dubaju).

Specjalizuje się w kompleksowej aranżacji luksusowych domów i rezydencji. Projektuje także obiekty publiczne i zajmuje się konserwacją zabytków. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale. Tworzy nie tylko projekty budynków i wnętrz, ale także wzory autorskich mebli i indywidualnych elementów dekoracyjnych.

Od początku 2015 roku pełni funkcję dyrektora kreatywnego ogólnopolskiej sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian. W ramach współpracy z producentem drzwi PIU DESIGN stworzyła nowatorski model wysokich drzwi wykończonych corianem, pokazywany m.in. na targach Arena Design w Poznaniu.

Więcej na ten temat tu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych