PARTNER PORTALU

Spotkajmy się na 4 Design Days!

Budujesz osiedla? Inwestujesz w mieszkania na wynajem? Szukasz pomysłów i inspiracji w urządzaniu wnętrza? Poszukujesz kontaktów biznesowych? Musisz pojawić się na 4 Design Days!

Autor: HouseMarket.pl 01 lutego 2016 16:37

4 Design Days to spotkanie, które kręcić się będzie nie tylko wokół architektury i designu. Imprezami towarzyszącymi są branżowe konferencje: Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia 2016

Kiedy?

11-12 luty 2016 roku. Startujemy o godz. 9. Kliknij i dowiedz się więcej

Pierwsze dwa dni to spotkanie najważniejszych ludzi w branży nieruchomości, architektury, designu i wyposażenia wnętrz. Sesje konferencyjne, debaty, prezentacje, liczne stoiska i ciekawe osoby - w skrócie: dla każdego coś interesującego.

13-14 luty to dni otwarte. Każdy może wejść i zobaczyć, co dziś liczy się w designie. Dla chętnych - duża strefa zakupowa z ofertą najważniejszych polskich (i nie tylko) firm i projektantów.

Gdzie?

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Nie sposób zabłądzić.

Jak się dostać?

Wejdź na stronę 4dd.pl i zarejestruj się. Dla obecnych posiadaczy konta w serwisach PTWP (czyli m.in. Propertynews.pl, Propertydesign.pl i Housemarket.pl) wystarczy zalogowanie. 

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Dla chętnych możliwe jest wykupienie dostępu PREMIUM, a w nim m.in. poczęstunek i wejściówka na wszystkie wydarzenia towarzyszące konferencji, w tym na gale i bankiety.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Temat i rozmach zobowiązują. Trudno rozmawiać o designie w szarym i nudnym otoczeniu. Dlatego chcemy zaprosić Państwa do miejsca niebanalnego, które swoją architekturą tchnęło nowe życie do centrum Katowic i stało się ikoną współczesnego designu – Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Do zobaczenia w Katowicach!

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych