PARTNER PORTALU

Startuje Housemarket Forum Silesia 2016

O wyzwaniach i barierach rynku mieszkaniowego w Polsce i na Śląsku dyskutować dziś będą uczestnicy pierwszej edycji konferencji Housemarket Forum Silesia 2016.

Autor: HouseMarket.pl 12 lutego 2016 06:56

W czasie spotkania poruszymy wiele kluczowych kwestii dla przyszłości rynku mieszkaniowego. O prognozach rozwoju i trendach na rynku mieszkaniowym na Śląsku i w Polsce dyskutować będą, m.in. Marcin Krupa, Prezydent Katowic, Arkadiusz Hołda, Prezes Zarządu spółki HOLDIMEX, Robert Jacek Moritz, Prezes Zarządu spółki Alta oraz Maciej Wójcik, Prezes Zarządu TDJ Estate. Uczestnicy konferencji poznają też założenia lokalowej polityki Katowic i regionu oraz plany przyszłych projektów deweloperskich.

Podczas sesji poświęconej rewitalizacji postaramy się odpowiedzieć na nurtujące środowisko deweloperskie pytania: jak stworzyć atrakcyjną ofertę mieszkaniową na poprzemysłowych terenach i ile kosztuje budowanie na trudnym, naznaczonym szkodami górniczymi terenie.

W trakcie konferencji odbędą się też dyskusje dotyczące przyszłości rynku mieszkań na wynajem. O tym, czy rynek najmu będzie szansą na rozwój deweloperów i alternatywą dla klientów pozbawionych możliwości kupienia własnych czterech kątów rozmawiać będą, m.in. Artur Apostoł, Senior Vice President – Investments w Griffin Real Estate, Jacek Bielecki, Dyrektor ds. Jakości i Rozwoju w firmie Marvipol, Angelika Cholewka, Sales Manager Residential w Immofinanz i Agata Twardoch z Katedry Urbanistyki i Planowanie Przestrzennego Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, Architekt, 44sto.pl.

Nie zabraknie tematów związanych z inteligentnym domem. Uczestnicy dyskusji zastanowią się m.in. nad funkcjonalnością tych rozwiązań oraz podejmą próbę stworzenia prognozy rozwoju polskiego rynku tego sektora.

Konferencja Housemarket Forum Silesia, jako część wydarzenia 4 Design Days, to niepowtarzalna okazja do nawiązania biznesowych kontaktów z kluczowymi przedstawicielami branży deweloperskiej oraz światowej sławy projektantami i designerami. Wśród uczestników Housemarket Forum Silesia nie zabraknie również przedstawicieli władz samorządowych, przedstawicieli branży budowlanej oraz reprezentantów instytucji finansowych.

Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, a wśród nich uroczysta Gala wręczenia nagród Housemarket Silesia Awards 2016 dla najlepszych deweloperów i projektów mieszkaniowych realizowanych na Śląsku.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych