PARTNER PORTALU

Suwałki: Sprzedaż działek pod domy jednorodzinne

Prezydent Suwałk ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące.

Autor: HouseMarket.pl 18 stycznia 2016 16:38

Działki o łącznej powierzchni 0,0595 ha położone są w Suwałkach przy ul. Tarnobrzeskiej. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Szczegółowe warunki zabudowy zawarte są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Na nieruchomości znajdują się sieci wodociągowe i kanalizacyjne. Jak informuje urząd miasta, nabywca zobowiązany będzie do nieodpłatnego znoszenia tych sieci oraz nieodpłatnego udostępnienia wejścia na grunt w przypadku ich awarii bądź konserwacji. W przypadku kolidowania sieci z nową inwestycją, nabywca na koszt własny dokona ich przełożenia w uzgodnieniu z właścicielem sieci.

Cena wywoławcza gruntu wynosi 73 tys. zł. Wadium: 7 300 zł. Przetarg odbędzie się 19 lutego 2016 roku o godz. 11 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1, w sali nr 146.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych