PARTNER PORTALU

Szczecin buduje łazienki w mieszkaniach komunalnych

Ruszyły pierwsze prace i przetargi związane z budową łazienek i toalet w mieszkaniach komunalnych w Szczecinie. Na realizacje inwestycji samorząd przeznaczył ponad 3 mln zł. Finanse te pozwolą na wyposażenie w toalety i łazienki ponad 200 mieszkaniach komunalnych.

Autor: HouseMarket.pl 07 kwietnia 2017 15:21

Finansowany z budżetu gminy program budowy łazienek i toalet realizują zarządcy komunalni. Ponad 200 toalet i łazienek powstanie w mieszkaniach Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych, lokalach Szczecińskiego Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz Towarzystwa Budownictwa Społecznego Prawobrzeże.

Jak poinformował szczeciński magistrat pierwsze prace już się rozpoczęły. Są realizowane przez szczeciński TBS w oficynie kamienicy przy ul. Bogusława X 11-12. Jeżeli chodzi o lokale zarządzane lub będące własnością spółki, to do końca 2017 r. planuje ona wybudowanie toalet i łazienek w 21 budynkach. Są one zlokalizowane przy ulicach: Boh. Warszawy, Ściegiennego, Krzywoustego, Boh. Warszawy, Pocztowej, Jagiellońskiej, Boh. Getta Warszawskiego, Piastów, Wojska Polskiego, Bogusława oraz Królowej Jadwigi.

Natomiast Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych ogłosił już przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do wydzielenia toalet i łazienek w 150 mieszkaniach. ZBiLK zakłada budowę łazienek i toalet w kamienicach m.in. przy ul: Miodowej, Kościelnej, Hożej, Dubois oraz Monte Cassino.

Towarzystwo Budownictwo Społecznego Prawobrzeże, które zaplanowało budowę toalet i łazienek w 18 budynkach przygotowuje obecnie projekty ich realizacji. TBSP planuje budowę łazienek i toalet w budynkach zlokalizowanych przy ulicach: Kaszubskiej, Batalionów Chłopskich, Rydla, Pszennej, Gryfińskiej, Kruszcowej, Przodowników Pracy, Jaracza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych