PARTNER PORTALU

Szczecin zakończył nabór na mieszkania komunalne

Wnioski w prowadzonym przez szczeciński Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych naborze na mieszkania komunalne oraz lokale z zasobów TBS złożyło 2190 osób.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 14:33

Nabór rozpoczął się od 15 kwietnia i trwał do 15 września. W tym okresie można było ubiegać się o  wynajem mieszkań socjalnych, lokali do remontu, oraz lokali z zasobów TBS. Jak informuje szczeciński magistrat, do Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych wpłynęło 953 wnioski o wynajęcie lokalu socjalnego, 1078 o wynajęcie lokalu do remontu na koszt najemcy oraz 159 wniosków o wynajęcie mieszkań z zasobów TBS.

O wynajęcie mieszkania mógł ubiegać się każdy pełnoletni mieszkaniec Szczecina o niezaspokojonych potrzebach mieszkaniowych. Każdy wniosek zostanie poddany ocenie punktowej, w oparciu, o którą sporządzony zostanie wykaz złożonych wniosków uszeregowanych według liczby przyznanych punktów. W przypadku uzyskania tej samej liczby punktów o umieszczeniu na wykazie i kolejności przyznawania prawa najmu zadecyduje losowanie. Wykazy podawane będą do publicznej wiadomości.

 Prace nad weryfikacją wniosków mogą potrwać nawet do lutego 2017 r. Po jej zakończeniu ZBiLK opublikuje listę osób z uzyskaną punktacją.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych