PARTNER PORTALU

Tétris przejmuje polską firmę wnętrzarską

Polską firmę projektującą wnętrza m.in. mieszkań i apartamentów przejął Tétris. Dzięki akwizycji międzynarodowa spółka z grupy JLL zadebiutuje na polskim rynku planowania i aranżacji wnętrz.

Autor: housemarket.pl 06 maja 2015 12:39

W wyniku transakcji Neo-Świat otrzyma szeroki dostęp do baz klientów platformy Tétris i będzie mógł realizować więcej projektów budowlanych na dużą skalę. Z kolei przejęcie doświadczonej firmy umożliwi Tétris mocne wejście na jeden z kluczowych rynków, jakim jest Polska.

- Tétris i Neo-Świat dzielą ten sam system wartości oraz model prowadzenia biznesu. Neo-Świat zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych architektów, inżynierów, managerów projektów oraz kosztorysantów. Dzięki połączeniu Tétris z Neo-Świat, będziemy od teraz mogli zaoferować najemcom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji - począwszy od analizy zapotrzebowania, poprzez opracowanie strategii środowiska pracy, doradztwo dotyczące lokalizacji, architektury, zarządzanie projektem, aż po usługi wykończenia wnętrz pod klucz - mówi Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce. - Tétris by Neo-Świat będzie także realizował prace modernizacyjne i budowlane, oraz oczywiście fit-outowe, na rzecz właścicieli obiektów: funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów. Widzimy rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe, zaawansowane usługi z obszaru planowania oraz aranżacji powierzchni i odpowiadamy na nie pełną, jedyną w swoim rodzaju ofertą na polskim rynku.

Neo-Świat posiada 15-letnie doświadczenie w obsłudze inwestycji w segmencie biurowym, handlowym, magazynowym, hotelowym oraz mieszkaniowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych