PARTNER PORTALU

Tajniki budownictwa energooszczędnego teraz także na YouTube

Nowy kanał na temat budownictwa energooszczędnego Dom z klimatem pojawi się na You Tube. O rozwiązaniach i tajnikach związanych z ograniczaniem zużycia energii w swoich domach opowiedzą inwestorzy. Program poprowadzi znany z Polsatu architekt Maciej Pertkiewicz.

Autor: housemarket.pl 05 lutego 2018 15:59

Dom z klimatem to internetowy kanał, który powstał w ramach kampanii edukacyjnej "Nie trać energii." Kampania przypomina o zaletach budownictwa energooszczędnego, które korzystnie wpływa na komfort, zdrowie mieszkańców i pozwala na obniżenie kosztów eksploatacyjnych domu. W poszczególnych odcinkach inwestorzy, którzy zdecydowali się na dom energooszczędny, opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z budową, ale także o tym, jak mieszka się w takim domu.

- Energooszczędność to obecnie silny trend w budownictwie jednorodzinnym. Jednak wokół tego tematu narosło wiele mitów, które – co widać zresztą w pierwszym odcinku – staramy się razem z inwestorami obalić – mówi Maciej Pertkiewicz, znany architekt. - Ci, którzy mają już za sobą proces budowania domu, mogą na chłodno podsumować sam proces i dać wskazówki, które ułatwią życie wielu osobom marzącym o swoich czterech kątach - dodaje.

W filmach zobaczymy też ekspertów, porady doświadczonych inżynierów i architektów z wiodących firm z branży budowlanej takich jak Danfoss, H+H, ROCKWOOL czy VELUX z pewnością będą wartościowymi wskazówkami dla inwestorów planujących budowę domu energooszczędnego.

Jednym z wątków pierwszego odcinka serii „Dom z klimatem” są koszty budowy domu energooszczędnego. Małgorzata Grzybowska, inwestorka, opowiada o swoich doświadczeniach związanych z budową domu.

 Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych