PARTNER PORTALU

Terra Casa z wyróżnieniem Innowatory Wprost 2017

Terra Casa otrzymała nagrodę „Innowatory Wprost 2017” w kategorii budownictwo. Podstawą do przyznania tego tytułu są innowacje i rozwiązania zastosowane w projektach mieszkaniowych Art Deco Apartamenty na Woli w Warszawie i NY Residence w Krakowie.

Autor: housemarket.pl 17 października 2017 09:57

Obie wyróżnione inwestycje Terra Casa realizowane są w wysokim standardzie wykończenia zawierającym ultranowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak na przykład biometryczna kontrola dostępu do budynku, inteligentne systemy sterujące funkcjami mieszkania, światłowody doprowadzone do każdego apartamentu, czy też stacje ładowania pojazdów elektrycznych w garażu podziemnym. Wyróżnienie obejmuje również zaawansowane rozwiązania budowlane oraz innowacyjny sposób prowadzenia inwestycji realizowany poprzez nowatorskie podejście do pozycjonowania ich na rynku krajowym i zagranicznym.

- Na bieżąco śledzimy światowe trendy, a w realizowanych przez nas obiektach wprowadzamy zaawansowane technologie i ultranowoczesne rozwiązania. Z drugiej strony, aby skutecznie dotrzeć do świadomości naszych klientów efektywnie łączymy know-how i doświadczenie z pracy w grupie Rockefeller oraz najnowsze trendy i innowacje. Dostarczamy produkt o wysokiej jakości dzięki czemu tworzymy dodatkową wartość dla naszych mieszkańców – powiedział Artur Tłustochowski, prezes zarządu Terra Casa podczas tegorocznej gali wręczenia nagród w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Innowatory Wprost to nagroda przyznawana od 2011 r. W latach 2011-2013 nagrody były przyznawane na podstawie „Listy 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw” opracowywanej przez zespół Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Od 2014 roku podstawą do wyróżnienia tych, którzy inwestują w innowacje, jest autonomiczne badanie Innovation Research. Statuetki Innowatorów trafiają do najlepszych firm w najbardziej dynamicznych sektorach polskiej gospodarki, m.in. farmacji, energetyce, przemyśle, budownictwie, telekomunikacji, finansach oraz nauce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych