PARTNER PORTALU

TuMieszkamy - nowa marka na rynku zarządzania nieruchomościami

TuMieszkamy od początku swojej działalności ma obsługiwać ponad milion mieszkańców, a łączna powierzchnia zarządzanych budynków ma przekroczyć 10 mln mkw. Pod marką pracują lokalni polscy zarządcy nieruchomościami należący do międzynarodowej grupy City Service SE.

Autor: housemarket.pl 05 kwietnia 2018 09:37

Polski rynek nieruchomości w ostatnich latach przeżywa rozkwit i wszystko wskazuje na to, że nawet zakończenie rządowego programu Mieszkanie dla Młodych nie powstrzyma jego rozwoju. Do tej pory jednak brakowało podmiotu, który w skali całego kraju zająłby się kompleksowym i nowoczesnym zarządzaniem nieruchomościami.

Odpowiedzią ma być TuMieszkamy - podmiot powstał dzięki połączeniu 9 firm, posiadających łącznie ponad 100 placówek w każdym regionie Polski. Na rzecz nowej marki pracują firmy takie jak Zespół Zarządców Nieruchomości, Atrium 21, Progresline TED, Santer, Famix, Concierge, DomBest i Certus.

W 2017 roku w spółkach należących do grupy City Service Polska przeprowadzono telefoniczne badanie satysfakcji członków Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych. Aż 85 proc. respondentów jest zadowolonych z pracy administratora swojej wspólnoty, z czego połowa jako najważniejszą zaletę wymienia dobry kontakt, a niemal 40 proc. tryb reagowania na zgłoszone problemy. To samo badanie wykazało jednak, że niemal co czwarty przebadany nie wiedział lub miał problem ze zidentyfikowaniem jaka firma zarządza jego budynkiem. Co ciekawe, znaczna część spośród pozostałych niemal 77 proc., mimo wcześniejszych deklaracji znajomości nazwy, nie potrafiła podać jej prawidłowo.

- Wyniki badania dały nam do myślenia. Wspólna marka TuMieszkamy pozwoli nam prowadzić spójną komunikację z mieszkańcami. Chcemy stać się znanym i lubianym sąsiadem, wsparciem w codziennych kłopotach – mówi Anna Górecka-Kolasa, stojąca na czele marki TuMieszkamy. – Co ważne, jako największy podmiot tego typu w Polsce mamy silną pozycję negocjacyjną w rozmowach z partnerami. Dzięki temu mieszkańcy mogą liczyć na najlepsze na rynku oferty, m.in. ubezpieczeniowe, bankowe czy od dostawców multimediów. To nowy poziom dbania o sprawy Wspólnot Mieszkaniowych – dodaje Górecka-Kolasa.

Spółki TuMieszkamy od lat wprowadzają na polski rynek nieruchomości nowoczesny standard obsługi. Taką możliwość daje doświadczenie międzynarodowego partnera, czyli grupy City Service SE, która działa m.in. na Litwie, Łotwie czy w Hiszpanii.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych