PARTNER PORTALU

Tym żyli nasi Czytelnicy w 2017 roku

Żegnamy 2017 rok przypominając Czytelnikom najpopularniejsze artykuły opublikowane w okresie ostatnich 12 miesięcy. Życzymy miłej lektury, a w Nowym Roku pięknych projektów i wymarzonych nowych mieszkań!

Autor: HouseMarket.pl 29 grudnia 2017 16:33

1. Oto laureaci Housemarket Silesia Awards 2017!

 Nagrody Housemarket Silesia Awards 2017 przyznane. Statuetki trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Podczas gali wręczone zostały także tytuły w plebiscycie „Inwestycja na medal”, organizowanym przez Dziennik Zachodni. Gala była zwieńczeniem drugiej edycji konferencji Housemarket Forum Silesia 2017.

2. Przyspieszenie spraw frankowych w sądach

Sprawy frankowe nie muszą trwać latami. Sąd może zamknąć rozprawę na pierwszej sprawie i wydać wyrok.

3. Apartamenty wakacyjne. Morze zwycięża z górami

Łamiemy tabu, udowadniając, że apartament wakacyjny nad morzem może zarabiać cały rok. Bałtyk poza sezonem ma zjawiskowy klimat. Kwitnie turystyka weekendowa dzięki m.in. dobrym autostradom. Morze zdecydowanie zwycięża z górami – twierdzi Michał Jeka, członek zarządu BlueApart Apartamenty.

4. Mistrzowska renowacja włoskiej willi

Willa została odziedziczona przez klienta po ukochanej cioci. Chciał, aby projekt renowacji zachował związane z nią wspomnienia oraz uczucia dając jej jednocześnie nowe życie oraz dostosowując ją do potrzeb swojej rodziny - wspominają architekci z Tissellistudio, które odpowiada za renowację włoskiej willi z lat 50.

5. Apartamentowe żniwa w Złotej 44

Miniony rok był szczególny dla Złotej 44. W luksusowym apartamentowcu sprzedano ponad 50 proc. mieszkań. Klucze trafią m.in. do dyplomatów, liderów biznesu i Roberta Lewandowskiego. - Zaczęliśmy zbierać owoce naszej pracy nad przywróceniem temu projektowi należytego miejsca na rynku nieruchomości - mówi Rafał Szczepański, wiceprezes zarządu BBI Development. Plan dewelopera jest jednak jeszcze bardziej ambitny.

6. Housemarket Forum Silesia: mieszkania kuszą dużych graczy

Śląsk przyciąga rzeszę inwestorów w mieszkania na wynajem, ale rynek nie jest wolny od wyzwań i zagrożeń - uważają uczestnicy sesji "Mieszkania kuszą dużych graczy – atrakcyjna i bezpieczna alternatywa inwestycyjna", która odbyła się podczas konferencji Housemarket Forum Silesia.

7. Apartamenty w Solec Residence. Zobacz projekt architektów

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych