PARTNER PORTALU

Tynkbud1 rusza z nietypową akcją

21 maja, w pobliżu skrzyżowania ulicy Marynarskiej z Wołoską, będzie można przeżyć niesamowitą przygodę. W okolicy warszawskiej Galerii Mokotów stanie 25-metrowy balon na uwięzi. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w całkowicie bezpłatnych przelotach. Pomysłodawcą akcji jest warszawska firma deweloperska Tynkbud1.

Autor: HouseMarket.pl 20 maja 2015 17:13

Balon będzie kursował pomiędzy godziną 17.00 a 21.00. Jednorazowo do kosza wsiądą 2-4 osoby. Ostateczna wysokość, na jaką wzniesie się balon, jest uzależniona od pogody. Przy sprzyjających warunkach może to być nawet 40 metrów.

- Wiosna to okres, kiedy większość z nas ma ochotę spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Pomyśleliśmy, że zaoferowanie warszawiakom takiej niestandardowej rozrywki to idealny pomysł na majowe popołudnie – przekonuje Ryszard Banacki, rzecznik prasowy firmy Tynkbud1.

O locie balonem każdorazowo decyduje pilot, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne. Jest to konieczne ze względu na bezpieczeństwo uczestników lotu. W przypadku niesprzyjającej pogody (np. silnego wiatru) istnieje możliwość, że loty zostaną odwołane bądź przeniesione na inny termin.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych