PARTNER PORTALU

Unidevelopment ma nietypowy pomysł na promocję

Licytacja nowoczesnego, w pełni wyposażonego, mieszkania pokazowego to jedno z działań promujących osiedle Lykke na warszawskiej Białołęce.

Autor: housemarket.pl 13 maja 2015 13:25

Na osiedlu Lykke powstało łącznie 165 mieszkań. Obecnie na sprzedaż pozostało jeszcze ok. 40 lokali w kameralnych budynkach, nawiązujących swoim stylem do budownictwa skandynawskiego i świetnie współgrających z sąsiednimi domami jednorodzinnymi. Dostępne są mieszkania o powierzchni od 47 do 83 mkw. - zarówno jednokondygnacyjne, jak i dwupoziomowe. Ich ceny wynoszą od 6,09 tys. zł do 6,4 tys. zł za mkw.

Już w najbliższą sobotę, 16 maja Unidevelopment S.A. zorganizuje  na osiedlu Lykke dzień otwarty. Spółka przygotowała wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują osoby lubiące wypoczynek w sportowym stylu. Szczególnym punktem programu będzie licytacja nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania pokazowego.

Dni otwarte będą kolejną inicjatywą, która ma zainteresować klientów osiedlem Lykke na warszawskiej Białołęce. 16 maja na terenie inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Berensona 55, pojawi się między innymi profesjonalny instruktor, który korzystając z dostępnej tu siłowni na świeżym powietrzu, udzieli wszystkim zainteresowanym porad treningowych i pokaże jak ćwiczyć poszczególne partie mięśni. Rodziny z dziećmi będą miały również okazję wziąć tego dnia udział w wielu grach i konkursach, które odbędą się m.in. na murawie boiska piłkarskiego, znajdującego się na terenie osiedla. Zabawy prowadzone będą przez animatorów, którzy zapewnią najmłodszym oraz ich rodzicom miły i ciekawie spędzony czas. Oprócz wysiłku fizycznego osoby biorące udział w wydarzeniu będą miały możliwość również poćwiczyć swój umysł, grając w szachy i chińczyka.

- Lykke jest już w pełni ukończone, więc uczestnicy dni otwartych będą mogli przekonać się na własne oczy jak przyjazna jest to inwestycja oraz w jak ciekawy sposób zaaranżowaliśmy w jej przypadku powierzchnie wspólne, zajmujące połowę terenu tego osiedla. Korzystając z możliwości, jakie daje duża przestrzeń otaczająca budynki, stworzyliśmy tu zarówno siłownię na świeżym powietrzu, mini boisko do piłki nożnej i koszykówki, stoły do gry w szachy oraz dwie place zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku. Dni otwarte, które po raz kolejny organizujemy w sportowym duchu, będą idealną okazją, aby przekonać się o urokach tego miejsca – mówi Ewa Przeździecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Unidevelopment S.A.

Kulminacyjnym momentem dni otwartych na osiedlu Lykke będzie licytacja dwupokojowego mieszkania pokazowego z antresolą o powierzchni użytkowej 56 mkw. (pow. całkowita wynosi 68 mkw.), która rozpocznie się o godzinie 14. Licytowany lokal jest urządzony w skandynawskim stylu i w  pełni wyposażony. Licytacja odbędzie się z zachowaniem wszelkich standardów wymaganych podczas takiego wydarzenia.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych