PARTNER PORTALU

Unidevelopment ruszył z budową Osiedla Gama

Spółka dostała prawomocne pozwolenie na budowę Osiedla Gama na warszawskim Targówku. Przy ul. Kondratowicza powstanie 127 mieszkań oraz ponad 4 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Autor: HouseMarket.pl 09 listopada 2015 12:55

 Projekt przygotowany przez pracownię JEMS Architekci wyróżnia elegancka bryła, kameralny charakter oraz dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Zaledwie 150 m od osiedla, przy urzędzie dzielnicy planowana jest stacja II linii metra.

Wejście do części mieszkalnej prowadzić będzie przez przestronne lobby. Oprócz tego w inwestycji planowane są inne udogodnienia, np. monitorowane pomieszczenie do przechowywania i serwisowania rowerów oraz wewnętrzne patio.

Ceny mieszkań o powierzchniach od 30 mkw. do 94 mkw. zaczynają się od 6 940 zł za mkw. W podziemnych garażach budynków powstanie również 205 miejsc parkingowych.

- Gama jest propozycją skierowaną szczególnie do klientów poszukujących dużego komfortu mieszkania. Będzie osiedlem, które pod kątem atrakcyjnego położenia i dostępu do infrastruktury wyróżni się spośród okolicznych inwestycji. Wierzę, że ta oferta zostanie doceniona przez klientów, dla których wygoda ma znaczenie - mówi Zbigniew Gościcki, prezes zarządu Unidevelopment S.A.

Planowana, łączna powierzchnia lokali usługowych znajdujących się na parterze i na pierwszym piętrze budynku wyniesie 4 tys. mkw. Unidevelopment planuje przekazanie klientom lokali na Osiedlu Gama w I kwartale 2017 r. Generalnym wykonawcą rozpoczętej właśnie inwestycji jest Unibep S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych