PARTNER PORTALU

W jaką nieruchomość warto zainwestować?

Lokal usługowy to inwestycja w przyszłość, szczególnie korzystna, gdy nieruchomość znajduje się na dużym osiedlu. Dobrym przykładem jest inwestycja Nowe Ogrody, gdzie lokale zajmowane są przez lekarzy różnych specjalizacji.

Autor: HouseMarket.pl 24 marca 2016 12:13

Zyskują zarówno mieszkańcy – małe centrum medyczne mają na wyciągnięcie ręki, jak i inwestorzy – nowi lokatorzy to znaczna grupa osób zainteresowanych pomocą specjalistów.

Nowopowstających osiedli na terenie dużych miast stale przybywa. Realizowane projekty zakładają nie tylko budowę mieszkań, ale także pojawienie się lokali usługowych. Nowi lokatorzy stanowią przecież duże grono klientów, dlatego inwestycja w nieruchomość użytkową jest strzałem w dziesiątkę. Poznańskie osiedle Nowe Ogrody to miejsce, w którym najemcami lokali są lekarze, powstaje tam więc małe centrum medyczne. Mieszkańcy mogą korzystać z usług m.in. ginekologów, stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.

– To z pewnością znaczne udogodnienie. Mieszkańcy, zamiast jeździć do centrum miasta, mogą skorzystać z usług na miejscu – zauważa Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Osiedle Nowe Ogrody to kompleks mieszkaniowy, w ramach którego przewidziano cztery etapy – łącznie powstanie osiem budynków z 650 zaaranżowanymi lokalami. Do tej pory oddano do użytku i sprzedano pierwszy etap, 73 mieszkań i siedem lokali handlowo-usługowych, budowany jest już drugi. W ramach niego powstanie kolejnych 86 mieszkań. Obecnie dostępne również są między innymi cztery lokale usługowe o powierzchni od 41 do 113 mkw. Ich cena zaczyna się od 6 650 zł za mkw. brutto.

W ciągu kilku ostatnich lat Ogrody stały się interesującym miejscem w Poznaniu. Inwestycja Nowe Ogrody zapewnia wiele dogodności. Deweloper zadbał o małą architekturę. Powstaną: plac zabaw, ławki, chodniki i wewnętrzny dziedziniec, wyodrębniony w sposób architektoniczny, zapewniając bezpieczeństwo i prywatność mieszkańców osiedla. Co istotne, dużą zaletą jest bliskość natury, sprawna komunikacja z centrum Poznania, jak i szybka dostępność pomocy lekarzy różnych specjalizacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych