PARTNER PORTALU

Wawel Service walczy ze smogiem

Wawel Service rozpoczyna walkę ze smogiem. W ramach akcji „Zabij smog z Wawel Service” do każdego kupionego gotowego mieszkania zostanie ufundowane urządzenie antysmogowe.

Autor: housemarket.pl 20 listopada 2017 14:43

Lekarze alarmują, że przebywanie w środowisku o zwiększonym poziomie zanieczyszczeń powietrza może wpływać na rozwój chorób układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Zwiększa też ryzyko nowotworu. Na substancje szkodliwe najbardziej narażone są dzieci, osoby starsze i kobiety w ciąży. Jak się okazuje oddychając przez rok krakowskim powietrzem w płucach przeciętnego człowieka znajdzie się równowartość dymu z 3741 wypalonych papierosów.

- Często nie zdajemy sobie sprawy, jak złą jakość powietrza mamy we własnym domu, a wystarczy zrobić prosty test z użyciem odkurzacza. Chcemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się wymarzonym mieszkaniem w zdrowiu. Dlatego stawiamy na aktywne przeciwdziałanie zanieczyszczeniu powietrza. Urządzenia antysmogowe mają nam w tym pomóc niwelując problem skażenia w mieszkaniach – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service.

Krakowski deweloper z 25-letnim doświadczeniem obiecuje, że to nie jedyna akcja związana ze smogiem. Do końca roku planuje jeszcze rozdać maski antysmogowe przedszkolakom i zasadzić około 500 drzew oraz krzewów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych