PARTNER PORTALU

Wikana stawia na promocję trzech lubelskich inwestycji

Wikana chce zintensyfikować sprzedaż mieszkań. Zachętą dla klientów mają być weekendowe prezentacje lubelskich inwestycji.

Autor: housemarket.pl 15 maja 2015 09:53

Grupa Kapitałowa Wikana zaprasza w maju na Dni Otwarte do swoich lubelskich inwestycji. Na ich terenie, przez trzy kolejne weekendy do dyspozycji wszystkich odwiedzających będą przedstawiciele firmy oraz architekci wnętrz. Pierwsze Dni Otwarte odbędą się już w najbliższy weekend w budynku Oranżeria przy ul. Nowy Świat 34 w Lublinie.

– Zapraszamy każdego, kto jest zainteresowany zakupem mieszkania w Lublinie. W czasie trzech kolejnych, majowych weekendów zaprezentujemy budynki zlokalizowane w różnych dzielnicach Lublina, a w nich mieszkania o bardzo zróżnicowanych rozkładach, metrażach i cenach. Dzięki szerokiej ofercie, z pewnością każdej osobie będziemy mogli zaproponować mieszkanie dostosowane do jej potrzeb i oczekiwań – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej Wikana.

Pierwsze Dni Otwarte odbędą się w ten weekend (16 i 17 maja) w budynku Oranżeria, który w bieżącym miesiącu został oddany do użytkowania. Dostępne są w nim mieszkania o powierzchni od 34 do 61 mkw. Tydzień później, 23 i 24 maja, będzie można oglądać nowy, czterokondygnacyjny budynek przy ul. Kasztelańskiej, na Miasteczku Wikana – osiedlu zlokalizowanym w dzielnicy Sławin. Natomiast w ostatnią sobotę i niedzielę miesiąca (30 i 31 maja) Wikana zaprasza na Osiedle Marina, zlokalizowane nad Zalewem Zemborzyckim, w rejonie ul. Nałkowskich i Żeglarskiej. Zostanie tutaj zaprezentowana oferta mieszkań w trzecim, czyli najnowszym budynku na osiedlu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych