PARTNER PORTALU

WPBM Mój Dom startuje z akcją mieszkanie pod wynajem

WPBM Mój Dom prowadzi na znanym portalu społecznościowym cykl "mieszkaniepodwynajem". W ramach inicjatywy, co tydzień prezentowane jest jedno mieszkanie z oferty dewelopera, które doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny.

Autor: housemarket.pl 21 września 2017 11:23

Dogodna lokalizacja inwestycji, zamknięta kuchnia i dobry rozkład pokoi to cechy szczególnie pożądane przy zakupie mieszkania pod wynajem. Ma być nie tylko wygodne dla przyszłych lokatorów, lecz także umożliwiać współdzielenie lokalu kilku osobom.

Deweloper zauważa, że wśród jego klientów coraz częściej zdarzają się osoby, które kupują nieruchomości z myślą o wynajmie.

– Często są to osoby, które kupują więcej niż jedno mieszkanie. Decydujące jest dla nich, ile ma pokoi, czy lokalizacja jest atrakcyjna i dobrze skomunikowana z różnymi częściami miasta. Na taką ofertę zawsze znajdą chętnych – opowiada Emil Basta z biura sprzedaży wrocławskiego dewelopera WPBM Mój Dom.  

Dla inwestorów szczególnie korzystna jest opcja wykończenia pod klucz. To znaczna oszczędność czasu i pieniędzy w porównaniu z samodzielnym kupowaniem materiałów wykończeniowych i pracami remontowymi. Co więcej, tego typu mieszkanie można wynajmować praktycznie od zaraz.

Dla tych, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości, deweloper przygotował na swoim facebookowym profilu cykl mieszkaniepodwynajem. Raz w tygodniu prezentuje najkorzystniejszą ofertę, która sprawdzi się pod zakup inwestycyjny. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych