PARTNER PORTALU

Wrocław chce lepiej zarządzać osiedlami

Urząd Miejski Wrocławia i Fundacja Dom Pokoju przyglądają się funkcjonowaniu wrocławskich osiedli. Miasto zaprasza do wypełnienia ankiety, która jest częścią badań „Analiza Funkcjonalna Wrocławskich Osiedli”. Wyniki będą podstawą do wprowadzenia zmian w zarządzaniu osiedlami.

Autor: HouseMarket.pl 07 grudnia 2015 11:47

Wrocławski magistrat tłumaczy, że chce dowiedzieć się, jak żyje się na poszczególnych osiedlach, jak wyglądają relacje sąsiedzkie i jak przestrzeń jest dostosowana do oczekiwań i potrzeb różnych grup społecznych. Urzędnicy zachęcają mieszkańców do wypełnienia ankiety, która jest pod adresem www.ankietka.pl/ankieta/206327/jakosc-zycia-w-przestrzeni-lokalnej.html.

Udzielenie odpowiedzi na pytania zajmuje około 20 minut. Zebrane dzięki niemu informacje posłużą specjalistom do diagnozy sytuacji i opracowania rozwiązań sprzyjających stworzeniu lepszej jakości życia w lokalnym środowisku. Fundacja Dom Pokoju jako koordynator badania zapewnia, że uzyskane tą drogą wypowiedzi zostaną wykorzystane do celów diagnozy w postaci zbiorczych zestawień liczbowych, a zadawane pytania wykluczają uzyskanie informacji w zakresie danych osobowych.

W razie pytań i wątpliwości urząd prosi o kontakt z dr hab. Katarzyną Kajdanek, która jest odpowiedzialna za koordynację badań ankietowych, pod adresem mailowym: analiza.osiedli@gmail.com.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych