PARTNER PORTALU

Wrocław chce zmienić zarządzanie osiedlami

Urząd Miejski Wrocławia i Fundacja Dom Pokoju zapraszają do wypełnienia ankiety, która jest częścią badań „Analiza Funkcjonalna Wrocławskich Osiedli”. Wyniki będą podstawą do wprowadzenia zmian w zarządzaniu osiedlami.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2015 11:15

Urzędnicy chcą się dowiedzieć, jak żyje się na poszczególnych osiedlach, jak wyglądają relacje sąsiedzkie i czy przestrzeń jest dostosowana do oczekiwań i potrzeb różnych grup społecznych. Udzielenie odpowiedzi na pytania zajmuje około 20 minut. Zebrane dzięki niemu informacje posłużą specjalistom do diagnozy sytuacji i opracowania rozwiązań sprzyjających stworzeniu lepszej jakości życia w lokalnym środowisku.

Fundacja Dom Pokoju jako koordynator badania zapewnia, że uzyskane tą drogą wypowiedzi zostaną wykorzystane do celów diagnozy w postaci zbiorczych zestawień liczbowych, a zadawane pytania wykluczają uzyskanie informacji w zakresie danych osobowych.

Koordynatorem badań ankietowych jest dr hab. Katarzyna Kajdanek, z którą można się kontaktować pod adresem analiza.osiedli@gmail.com.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych