PARTNER PORTALU

Wrocław sprzedaje mieszkania komunalne

Gmina Wrocław chce sprzedać kilkanaście mieszkań komunalnych. Przetargi na lokale odbywają się najczęściej w formie przetargu ustnego.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2015 10:11

Osoby zainteresowane zakupem powinny dokładnie przeczytać ogłoszenie o przetargu dotyczące konkretnego lokalu - są dostępne m.in. na stronach BIP Urzędu Miejskiego Wrocławia.

W ogłoszeniu podane są m.in. warunki nabycia i uczestnictwa w przetargu, data wpłaty wadium i jego wysokość, data przetargu, cena. Ogłoszenie zawiera także informację o terminach oglądania lokalu lub numery telefonów do osób, które umożliwiają oglądanie.

Jak przypomina wrocławski magistrat, uczestnik przetargu powinien mieć przy sobie potwierdzenie wpłaty wadium i dokument tożsamości. Przed otwarciem przetargu komisja sprawdza dokumenty tożsamości oraz dowód wpłaty wadium i wydaje numerek do licytacji;

Przetarg jest ważny bez względu na liczbę jego uczestników przetargu, jeżeli przynajmniej jeden z uczestników zaoferował co najmniej jedną propozycję powyżej ceny wywoławczej. Wadium zaliczane jest na poczet ceny sprzedaży. Pozostałym licytantom wadium jest zwracane nie później niż w ciągu trzech dni od daty rozstrzygnięcia przetargu.

Opis nieruchomości wystawionych na sprzedaż tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych