PARTNER PORTALU

Wrocławskie działki na sprzedaż

Sporo ciekawych propozycji znajduje się w zasobie wrocławskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych.

Autor: Gazeta Wrocławska 15 stycznia 2016 10:12

ANR będzie szukał chętnego za zakup działek niedaleko ul. Kosmonautów, na osiedlu Stabłowice. To kilka atrakcyjnych parceli, na których można wybudować osiedla mieszkaniowe. Cena za grunt nie została jeszcze ustalona.

Na osiedlu Żerniki można kupić prawie 118 hektarów. Teren przeznaczony jest pod różne usługi, w mniejszej części pod tereny mieszkaniowe i zieleń. Cena nie została jeszcze ustalona.

Osiedle domków jednorodzinnych może powstać w okolicy ulicy Dolnobrzeskiej w Leśnicy. ANR ma też na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 16 hektarów, które leżą tuż obok linii kolejowej. Tam można wybudować osiedla jednorodzinne.

Aż 43 miliony złotych ma kosztować teren przy ul. Buforowej. Może tam powstać osiedle mieszkaniowe. W okolicy są już domy mieszkalne. Oferta wzbudza już spore zainteresowanie deweloperów. Ustalono dokładną datę przetargu: 28 stycznia tego roku.

Na tym samym osiedlu, przy ul. Smardzowskiej, do sprzedaży wystawione będą kolejne grunty. To w sumie kilka działek, które również można przeznaczyć na zabudowę mieszkaniową. Przetarg w połowie tego roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych