PARTNER PORTALU

Wrocławskie osiedle Lokum da Vinci z nową ofertą

Ruszyła sprzedaż 90 mieszkań III etapu osiedla Lokum da Vinci przy ul. Bajana we Wrocławiu. Na zainteresowanych czekają mieszkania, zaprojektowane w układzie dwustronnym o metrażach do 96 mkw.

Autor: housemarket.pl 22 kwietnia 2015 13:41

W kwietniu do sprzedaży trafiły mieszkania w budynkach D, E i F z III etapu osiedla Lokum da Vinci na Gądowie Małym we Wrocławiu. Ich metraż waha się od 32 mkw. do 96 mkw. Zostały one zaprojektowane głównie w układach od 3 do 5 pokoi, choć na mniejszych powierzchniach dostępne są także kawalerki i mieszkania 2-pokojowe. Każde lokum posiada balkon lub taras, a te umieszczone na parterze mają ogród. W większości mieszkania zostały zaprojektowane w układzie dwustronnym

- Kupno dużego mieszkania blisko centrum miasta to ostatnio widoczny trend na rynku mieszkaniowym – mówi Grzegorz Marchel z Lokum Deweloper, firmy budującej osiedle. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży w ramach III etapu mieliśmy wiele rezerwacji, a od dawna odnotowujemy sporo zapytań o większe metraże. Jak mówią nasi klienci, tego typu lokum jest alternatywą dla domu na wsi – przestronnie, wygodnie i jednocześnie z dostępem do niezbędnej infrastruktury i z możliwością szybkiego dotarcia do centrum miasta – dodaje Marchel.

Gotowe mieszkania w ramach III etapu Lokum da Vinci będą do odbioru już w I kwartale 2016 roku. Ceny za ich mkw. to przedział między 6091 zł a 6789 zł. Przyszli mieszkańcy mogą razem z nowym lokum zakupić także miejsce parkingowe w garażu podziemnym lub miejsce naziemne.

Inwestycja Lokum da Vinci finalnie obejmie 11 budynków z 684 mieszkaniami. Pierwsze 3 budynki z 223 mieszkaniami zostały oddane do użytku wiosną 2014 roku, a kolejne 115 mieszkań w budynkach J i K w marcu i kwietniu 2015 r. Już w lipcu będą gotowe następne 2 budynki II etapu z 73 mieszkaniami. Na koniec 2016 roku zaplanowano ukończenie budowy IV etapu osiedla, ostatniej części inwestycji.

Lokum Deweloper to firma, która od 2004 buduje na terenie Wrocławia osiedla mieszkaniowe. Do tej pory oddała do użytku ponad 2100 mieszkań i domów, między innymi przy ulicach Mosiężnej, Tarnogajskiej i Klasztornej oraz w Siechnicach przy ulicy Granicznej. Deweloper realizuje także budowę osiedli Lokum Viva na Starym Mieście i kontynuuje rozbudowę Lokum di Trevi na Krzykach – Tarnogaju.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych