PARTNER PORTALU

Wykończenie mieszkania to standard, ale w cenie rzadkość

Wykończenie mieszkania u dewelopera to koszt około 500-800 zł/mkw. W segmencie premium ta kwota wzrasta do około 1000-1500 zł/mkw. Często bowiem deweloper oferuje takie rozwiązanie w oparciu o indywidualne preferencje klienta. Warto zachować czujność – we Wrocławiu można skorzystać z takiej oferty w cenie.

Autor: HouseMarket.pl 28 kwietnia 2017 13:50

We Wrocławiu mieszkania z wykończeniem w cenie to rzadkość. Tymczasem klienci chętniej decydują się na zakup nieruchomości, jeśli deweloper przedstawi im taką ofertę. Dobrym tego przykładem jest propozycja ogólnopolskiego dewelopera, firmy RED Real Estate Development, który na Przedmieściu Oławskim buduje ostatni etap Nowej Papierni.

Wyniki sprzedaży loftów i apartamentów dowodzą, że oferta częściowego wykończenia w cenie okazała się atrakcyjną propozycją – mimo wczesnego etapu budowy właścicieli znalazło już 48 z 99 soft loftów i apartamentów dostępnych w budynku C2.

- Do wykończenia podchodzimy elastycznie, tak aby zaproponować przyszłym mieszkańcom spersonalizowane mieszkania, zgodne z ich oczekiwaniami – mówi Anna Osiecka, marketing manager Nowej Papierni. Różne pakiety wykończeniowe obejmują między innymi ręcznie robioną cegłę, beton dekoracyjny, podłogi dostępne w wielu wzorach, płytki 3D na ściany czy nowoczesne tapety. Duże zainteresowanie wzbudzają na przykład pluszowe panele ścienne, które ocieplają industrialne wnętrze. Można z nich zrobić nawet parapet, tworząc przy okazji wygodne siedzisko – dodaje.

Pomocna dłoń eksperta

Wyróżnikiem oferty jest nie tylko częściowe wykończenie apartamentów w cenie, ale również bezpłatna pomoc stylisty wnętrz. - Stylista przeprowadza szczegółowy wywiad, poznaje upodobania, założenia estetyczne, funkcjonalne oraz wytyczne dotyczące niestandardowego wyposażenia. Na podstawie zebranych informacji przedstawia propozycje wykończenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób – mówi Anna Osiecka.

Klientom Nowej Papierni doradza Małgorzata Komadowska. Zaprojektowany przez nią loft Nowej Papierni zajął drugie miejsce w plebiscycie Polskie Wnętrze 2016.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych