PARTNER PORTALU

Zbliża się dzień otwarty w Echo Investment

W sobotę 9 grudnia w Browarach Warszawskich przy ulicy Grzybowskiej 58, Echo Investment, organizuje dzień otwarty, podczas którego przedstawi trzy nowe inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy.

Autor: housemarket.pl 29 listopada 2017 15:55

Trzy nowe inwestycje Echo Investment zostały zaprojektowane i dopasowane do stylu i etapów życia przyszłych mieszkańców. Osiedle RE:SET dla młodych i aktywnych, Browary Warszawskie dla ceniących historię i lubiących życie w centrum miasta, zaś Widoki Mokotów dla poszukujących zielonych przestrzeni i dostępu do bogatej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły koncepcji architektonicznych, funkcjonalności oraz wysoką jakość wykonania każdej inwestycji odwiedzający poznają 9 grudnia w godz. 12:00-18:00 na terenie Browarów Warszawskich.
Podczas jednego wydarzenia obecni goście będą mieli możliwość zapoznania się z każdym z trzech nowych miejsc. Przestrzeń Browarów w tym dniu będzie podzielona na trzy specjalnie zaprojektowane strefy, w których dzięki wielu atrakcjom będzie można doskonale poczuć wyjątkowy klimat nowych osiedli. Ponadto w każdej strefie uczestnicy znajdą trójwymiarowe makiety inwestycji, które pozwolą jednym rzutem oka zorientować się w skali i proporcjach przestrzennych każdego projektu.

Osiedle RE:SET na Służewcu to miejsce dobrze odseparowane od miejskiego zgiełku. Zapewnia wszystko co potrzebne, by cieszyć się życiem i wypoczywać. RE:SET to nic innego jak przestrzeń relaksu, a to co najlepiej odda atmosferę tego miejsca to muzyka. Na dzień otwarty zaplanowano koncert miksowanych na żywo odgłosów miasta w wykonaniu LastRobots (iRobot&Bert, klimatyczne wizualizacje oraz zabawę z urządzaniem Mash Machine do tworzenia własnych kompozycji muzycznych.

Nowoczesna koncepcja architektoniczna autorstwa firmy APA Wojciechowski przewiduje na terenie osiedla wielofunkcyjne skwery - strefę z piknikowymi stołami, plac zabaw dla dzieci, plenerową siłownię, część wypoczynkową z komfortowymi siedziskami, drewnianymi ławami i trawnikiem oraz wspólny ogród. Całość osiedla dopełni wszechobecna zieleń. 

Widoki Mokotów to komfortowe apartamenty na Starym Mokotowie – idealne miejsce dla osób, które kochają wielkie miasto i potrafią docenić wszystkie jego uroki. Doskonale sprawdzi się dla osób, które poszukują spokoju, ale jednocześnie miejsca do aktywnego wypoczynku. W dniu otwartym na mieszkańców będzie czekać w tej strefie zaciszne i wygodne miejsce, w którym będzie można bliżej poznać wszystkie atuty nowej inwestycji Echo Investment i jej wyjątkowej lokalizacji.

Apartament Widoki Mokotów został zaprojektowany przez Mąka Sojka Architekci na Starym Mokotowie w najbliższym otoczeniu parku Morskie Oko ze spektakularnym widokiem na miasto i sam park. Budynek, wykończony naturalnymi materiałami jak kamień czy drewno, ma kaskadowe kondygnacje z dużymi loggiami i balkonami. W podziemnym parkingu znajdą się stacje do ładowania aut elektrycznych, mieszkańcy będą również mogli korzystać z sali fitness, sauny oraz klubu mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w rozwiązania typu SMART, które wesprą mieszkańców w codziennym funkcjonowaniu oraz umilą czas po ciężkim dniu pracy.

W strefie Browarów Warszawskich nowoczesność połączy się z historią. To otwarte i żywe miejsce, gdzie będzie można swobodnie krążyć wśród XIX-wiecznych budowli, placów i ogrodów. Zaś historię budynku przybliży żywe słowo varsavianisty, który opowie o barwnej przeszłości tego miejsca. Na mieszkańców czekać będą również wirtualne wycieczki po Browarach Warszawskich, punkty informacyjne i materiały dokumentujące bogatą historię tego terenu. W tej części będzie można zostawić dzieci pod czujnym okiem animatorów. W kąciku dziecięcym będą czekać doświadczone animatorki, a także moc atrakcji i prezenty dla najmłodszych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych