PARTNER PORTALU

Złota 44 - zdobyta. Zobacz film

World Unexplored, rosyjska grupa miejskich eksploratorów i poszukiwaczy przygód, słynie z ekstremalnych wyczynów w różnych miejscach na świecie. W ubiegłe wakacje za swój cel wybrała budynek Złota 44. Film z wyprawy umieścili w serwisie youtube.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 06 lutego 2017 16:41

W lipcu 2016 roku grupa World Unexplored przybyła do Warszawy. Pod osłoną nocy zdobyła budynek Złota 44.

Inwestor - firma BBI Development - w swoim oświadczeniu podkreśla, że trend zakradania się do wyjątkowych budynków to zjawisko obserwowane na całym świecie.

"Ten lekkomyślny incydent potwierdza, że Złota 44 to flagowa inwestycja w Warszawie, która przyciąga zainteresowanie nie tylko klientów, ale również poszukiwaczy przygód. Ikoniczne i charakterystyczne budynki w każdej metropolii są przedmiotem podobnych akcji happeningowych" - czytamy w oświadczeniu. 

Obecny właściciel zaprojektowanego przez Daniela Libeskinda budynku zapewnia jednocześnie, że incydent spowodował wzmocnienie ochrony. Za kilka tygodni budynek zostanie oddany do użytku wraz z docelowym systemem kontroli dostępu.

Zanim jednak do budynku wprowadzą się mieszkańcy, przestrzenie publiczne i apartamenty pokazowe na Złotej 44 zostaną zademonstrowane po raz ostatni szerszej publiczności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych