PARTNER PORTALU

Budowa Vilda Park ruszyła na dobre

Rusza budowa inwestycji Vilda Park w Poznaniu. Teren pod osiedle przy ulica Droga Dębińska w dzielnicy Wilga został już ogrodzony.

Autor: housemarket.pl 17 kwietnia 2018 13:06

To najnowszy projekt mieszkaniowy realizowany w Stolicy Wielkopolski przez partnerstwo joint venture dwóch deweloperów - BPI Real Estate Poland oraz ACTEEUM Group.

Vilda Park powstaje nad samą Wartą, gdzie nie brakuje licznych atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in.. kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także Wartostrada - jedyny w swoim rodzaju ciąg ścieżek pieszo-rowerowych prowadzących wzdłuż rzeki.

Budowa Vilda Park ruszyła na dobre. Teren inwestycji został przejęty przez Generalnego Wykonawcę, który rozpoczął ustawienie zaplecza budowy i jest w trakcie podciągania do niego mediów.

W ramach nowego osiedla powstaną cztery budynki, w których znajdą się 230 mieszkania o powierzchni od 28 do 113 mkw i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub przestronny balkon oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Nowoczesny styl projektu Vilda Park wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, płyty elewacyjne, blacha, czy szkło. Na uwagę zasługują również przestrzenie wspólne w postaci zielonego dziedzińca, placu zabaw dla dzieci, dodatkowe udogodnienia jak stojaki na rowery oraz dostosowanie całego projektu do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Średnia cena mieszkań w ofercie inwestycji Vilda Park wynosi 8 tys. zł mkw.

Planowany termin zakończenia realizacji I etapu projektu to koniec 2019 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych