PARTNER PORTALU

George. Mikroapartament z przestrzenią do przechowywania

George to jeden z kilku identycznych apartamentów typu studio, zlokalizowany w Melbourne, w Australii. W latach 50 służył jako mieszkanie tymczasowe dla pielęgniarek zatrudnionych w okolicznym szpitalu. Liczący zaledwie 28 metrów kwadratowych mikroapartament wymagał gruntownego remontu. Dziś spełnia wszystkie niezbędne standardy.

Autor: housemarket.pl 14 lutego 2018 09:05

Jak na niecałych 28 metrach kwadratowych zmieścić kuchnię, jadalnie, sypialnię i łazienkę, a przy tym zapewnić odpowiednią liczbę przestrzeni do przechowywania. W przypadku apartamentu George wszystko się udało. Wnętrze jest atrakcyjne wizualnie, przestrzenne, pełne światła, a przy tym jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy potencjalnych właścicieli. 

Mikroapartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta Melbourne w Australii. Ze względu na swoją niewielką powierzchnię, wynoszącą niecałe 28 metrów kwadratowych przed projektantami J-IN’s Douglas Wan stanęło niełatwe zadanie.

Jak na tak małej przestrzeni zmieścić wszystko co potrzebne do życia? Udało się to dzięki usunięciu wszystkich ścian wewnętrznych. Po zainstalowaniu specjalnej stalowej, wnętrze nie wymagało już ścian nośnych, aby utrzymać budynek w nienaruszonym stanie. Jadalnia, kuchnia oraz salon zostały zmieszczone w jednym pokoju, z którego wychodzi widok na najbliższą okolicę. 

Zobacz jak apartament prezentuje się po remoncie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych