PARTNER PORTALU

Bąbelkowa kąpiel czy hydromasaż?

Od łagodnie pobudzającej kąpieli musującej do silnie stymulującego hydromasażu. Nic nie odpręża bardziej niż bąbelkowa kąpiel po ciężkim dniu.

Autor: HouseMarket.pl 12 stycznia 2016 16:16

Połączenie ciepłej wody, masażu i prywatnej atmosfery pozwala w przyjemny i łagodny sposób zwalczyć stres. Doskonale wie o tym firma Villeroy & Boch, która do swojej oferty wprowadziła osiem nowych systemów hydromasażu 2.0: powietrzny – AirPool, wodny – HydroPool oraz połączenie obu – CombiPool. Wszystkie dostępne są w dwóch wariantach wyposażenia: standardowym oraz komfortowym.

Ponadto firma oferuje system CombiPool Invisible z niewidocznymi dyszami dla osób ceniących wygodę i doskonały design. W tej wersji dysze zintegrowane są z powierzchnią wanny, dzięki czemu oprócz walorów estetycznych posiadają też zalety praktyczne – są niezwykle łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.

Wersja CombiPool Active zapewnia kompleksowy i intensywny masaż ciała – dysze można regulować i zamykać manualnie, a także obracać o niemal 360 stopni. Zarówno wersje komfort, jak i CombiPool Active wyposażone są w niezwykle cichą technologię Whisper – dzięki której nawet najbardziej intensywne masaże będą bezgłośne.

Wszystkie systemy posiadają optymalnie rozmieszczone dysze i zintegrowane oświetlenie. By kąpiel połączyć z ożywczą siłą barw. System powietrzny działa pobudzająco i skutecznie rozluźnia napięte mięśnie. Dysze wodne zaś celowo stymulują mięśnie i wspomagają przemianę materii. Połączenie obu technologii wyjątkowo łagodzi napięcia i stymuluje krwiobieg.

AirPool pobudza i orzeźwia

System jest przeznaczony do pobudzającego masażu, który orzeźwia i regeneruje. Powietrze jest wdmuchiwane do wody przez specjalnie zintegrowane dysze wbudowane w dno wanny i rozdzielane na drobne bąbelki. Po kąpieli przewody dysz są automatycznie osuszane. AirPool w wersji standardowej ma 10 mikrodysz umieszczonych w dnie wanny i białe podświetlenie LED, a w wersji komfortowej – 10 dużych dysz z funkcją Whisper, a także dwukolorowe podświetlenie LED.

HydroPool stymuluje mięśnie

System w sposób celowy stymuluje mięśnie i poprawia przemianę materii. Pompa pobiera wodę z wanny i dostarcza ją na powrót przez dysze wodne. Po kąpieli woda jest wypompowywana. HydroPool w wersji standardowej posiada 8 mikrodysz umieszczonych na wysokości pleców, a w wersji komfortowej – 2 mikrodysze na wysokości stóp, 8 dysz bocznych z funkcją Whisper oraz 8 mikrodysz do masażu pleców.

CombiPool kompleksowy masaż ciała

System łączy zalety technologii powietrznej oraz wodnej, by zapewnić kompleksowy masaż całego ciała. Posiada dysze powietrzne umiejscowione w dnie wanny, jak również dysze wodne na wysokości pleców, po bokach i/lub przy stopach – w zależności od modelu wanny. Zarówno wersja standardowa, jak i komfortowa są wyposażone w 10 dysz powietrznych i możliwość instalacji aż do 18 dysz wodnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych