PARTNER PORTALU

Baterie natryskowe w aranżacjach

Dobierając parę: bateria i natrysk, warto zwrócić uwagę na parametry jakościowe produktów, czyli wybierać armaturę, która pozwoli ograniczyć zużycie wody, ale równie ważne będą detale, dzięki którym można osiągnąć nietypowy efekt dekoracyjny we wnętrzu.

Autor: housemarket.pl 01 kwietnia 2015 12:31

Coraz częściej w łazienkach, zwłaszcza o niewielkiej powierzchni, miejsce wanien zajmują kabiny prysznicowe, których głównym wyposażeniem są natryski i baterie. Najlepiej jeśli kabina prysznicowa i jej wyposażenie będą nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

Baterie natryskowe ścienne lub natryskowo podtynkowe mogą przybierać różne kształty. Zaokrąglone lub geometryczne linie uchwytów, okrągłe bądź kwadratowe formy rozet, czy jak to ma miejsce w przypadku baterii podtynkowej, prostokątna lub okrągła maskownica, z której wyprowadzone są uchwyty sprawiają, iż baterie poza swoimi użytkowymi parametrami odznaczają się również walorami estetycznymi.

Bateriom towarzyszą zestawy natryskowe, doskonale komponujące się nie tylko z ich wzornictwem, ale również z akcesoriami łazienkowymi znajdującymi się w kabinie, takimi jak mydelniczki, półki na kosmetyki czy dozowniki na mydło.

Przykładem takiej nowoczesnej pary w kabinie prysznicowej jest bateria natryskowa Dijon o uniwersalnej formie wyposażona w regulator ceramiczny oraz Doppio VerdeLine, ekologiczny natrysk, który dzięki swej unikatowej konstrukcji, gwarantuje 50 proc. oszczędność zużycia wody. Natrysk zaopatrzono w 3-funkcyjną rączkę z funkcją Eco, system easy clean, a także użyteczną mydelniczkę. Delikatnie zaokrąglona forma obu elementów tego praktycznego zestawu tworzy ładną, kompozycję do nowoczesnej łazienki.

Zgrany łazienkowy duet to również trzyfunkcyjny natrysk Soleno oraz bateria natryskowa Veneto VerdeLine. Baterię charakteryzuje stabilna geometryczna forma, w której wyróżnia się prostokątny uchwyt, korespondujący z wykończeniem drążka prysznicowego natrysku. Całość ozdabia oryginalna, niewielka mydelniczka należąca do zestawu Soleno.

I jeszcze jedna propozycja, idealna do nowoczesnych, niewielkich łazienek. Natrysk z rączką Quadro połączony z baterią podtynkową Metalia 57. Nowoczesna, jednofunkcyjna rączka natrysku, z funkcją: deszcz o prostej, geometrycznej formie prezentuje się doskonale obok baterii o prostokątnej maskownicy i dekoracyjnym uchwycie posiadającym delikatnie zaokrąglone krawędzie.

Interesujące kształty, praktyczne rozwiązania i dobrze dobrane wzorniczo pary natrysków i baterii czynią z kabiny prysznicowej atrakcyjną ozdobę łazienki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych