PARTNER PORTALU

Blaty nie tylko do kuchni

Domowa kuchnia nie jest jedynym miejscem, w którym blaty znajdują zastosowanie. Produkt ten doskonale sprawdza się m.in. w hotelach, sklepach, czy placówkach medycznych. Co ciekawe, nie zawsze jako tradycyjny blat roboczy.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2015 10:52

Kuchenny blat roboczy musi wiele znieść. To na nim siekamy, kroimy, mieszamy, stawiamy gorące naczynia i ustawiamy najróżniejsze produkty. Wielokrotnie w ciągu dnia oblewamy go, brudzimy i czyścimy silnymi środkami chemicznymi. Równie ekstremalnym obciążeniom blaty Pfleiderer poddawane są nie tylko w kuchniach.

W galeriach handlowych stosowane są przede wszystkim jako zabudowy wysp i lad sprzedażowych. W odróżnieniu od płyt laminowanych, nawet długotrwałe i intensywne użytkowanie blatów nie grozi ich uszkodzeniem i starciem powierzchni. Dzięki warstwie ochronnej w postaci laminatu są wyjątkowo odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia mechaniczne, których nie sposób uniknąć w sklepach odwiedzanych każdego dnia przez wiele osób.

Blaty doskonale sprawdzają się też w lokalach gastronomicznych - pubach, kawiarniach i restauracjach. W tych miejscach mogą wystąpić w funkcji lad barowych, stolików kawowych, a nawet stołów. Jest to możliwe dzięki obecności w ofercie Pfleiderer blatów o szerokości 120 cm, które dostępne są w trzech wariantach: z zaobleniem jednostronnym lub dwustronnym albo bez zaobleń. By stół był gotowy, wystarczy wybrany arkusz przyciąć do pożądanej długości i dokręcić nóżki.

W ofercie Pfleiderer występuje specjalna linia blatów z kolekcji Unico z unikalną powłoką MicroPlus. Pozwala ona na wykorzystanie ich w miejscach o zaostrzonych wymaganiach sanitarnych (na przykład w placówkach medycznych).

MicroPlus zawiera bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego substancje czynne wtopione w powierzchnię (jony srebra), które stanowią stałą i niezawodną ochronę przed drobnoustrojami. Jak dowodzą badania, powłoka ta w porównaniu z innymi materiałami, ma ponad tysiąckrotnie wyższą skuteczność antybakteryjną.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych