PARTNER PORTALU

Chłodzenie w wielkim stylu

Wysokie parametry działania, czy dobrej jakości materiały nie są już jedynymi powodami zakupu. Dziś, wybierając urządzenie AGD, oczekujemy, że będzie ono także zachwycało i zaspokajało nasze poczucie estetyki.

Autor: HouseMarket.pl 26 stycznia 2016 16:46

Pierwsze systemy chłodzące pojawiły się pod koniec XIX wieku, zaś pierwsza elektryczna lodówka została wprowadzona do sprzedaży w 1913 roku. To, jak na przestrzeni ponad 100 lat urządzenia z segmentu chłodnictwa osiągnęły technologiczny Mount Everest, zobaczyć można wybierając chłodziarko-zamrażarkę marki Freggia – pojemne urządzenie o niestandardowej szerokości 70 cm, łączące w sobie zaawansowane i inteligentne rozwiązania oraz wytworny, włoski design.

Freggia, wprowadzając do swojej oferty segment chłodnictwa, szczególny nacisk położyła na parametry techniczne urządzeń. Jednakże. chcąc usatysfakcjonować nawet największych estetów, zadbała również o kreację lodówek.

Chłodziarko-zamrażarka Freggia model LBF28597X o szerokości 70 cm i objętości aż 415 l to prawdziwa liderka w swojej klasie. Urządzenie wyposażone jest w zaawansowaną technologię utrzymującą na długo świeżość w jej wnętrzu.

Specjalne włókna węglowe chronią przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, wywołanego przez przechowywaną żywność. Dodatkowo, każda z lodówek może poszczycić się ochroną antybakteryjną – zawdzięcza to specjalnym uszczelkom, które są montowane zamiast tradycyjnych.

Na rynku AGD, wśród dostępnych chłodziarek, wciąż można spotkać konwencjonalne systemy, które nierównomiernie rozprowadzają zimne powietrze. Zaawansowane rozwiązanie Total No Frost w lodówkach Freggia zapewnia jednakowe chłodzenie w całym wnętrzu urządzenia. Model LBF28597X posiada także funkcję „Holiday”, która aktywuje tryb oszczędzania energii i jest nieoceniona podczas dłuższej nieobecności domowników czy też rzadkiego korzystania z urządzenia.

Dobrze zorganizowane, przestronne wnętrze chłodziarko-zamrażarki pozwala przechowywać różnego rodzaju produkty spożywcze. Codzienne użytkowanie i utrzymanie odpowiedniego porządku zapewniają trzy pojemne szuflady w zamrażarce oraz m.in. chromowana półka na butelki, specjalny pojemnik na mięso, ser lub masło czy szuflada na owoce i warzywa.

Dodatkowo, regulowane szklane półki wykonane z bezpiecznego i wytrzymałego materiału (Safety Glass) pozwalają korzystać z dowolnej wielkości naczyń, które potem możemy wstawić bezpośrednio do lodówki, bez konieczności zamiany na mniejsze.

Dużym udogodnieniem jest także wyświetlacz LCD pokazujący wszystkie potrzebne informacje o stanie technicznym urządzenia czy też dostosowanie odpowiedniej temperatury lub funkcji do indywidualnych preferencji użytkownika.

Producent zadbał także o estetykę i detale, dzięki którym urządzenia harmonicznie dopasowują się do ogólnego wnętrza. Stonowana kolorystyka w połączeniu z gustownymi, metalowymi uchwytami stanowi klasę samą w sobie.

Chłodziarko-zamrażarki marki Freggia kosztują od 3 899 zł do 4 949 zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych