PARTNER PORTALU

Cztery oblicza bieli

Choć biel bieli nierówna, jej odcienie różnią się stopniem nasycenia barwy. Wciąż jest jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów. Rozjaśnia i optycznie powiększa każdą przestrzeń, pozwala w bezpieczny sposób łączyć ze sobą różne przedmioty, eksponuje i podkreśla ich naturalne piękno.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2017 10:45

Biel jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych kolorów wśród Polaków. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, marka Bondex poszerzyła dotychczasową kolorystykę ceramicznej farby plamoodpornej Bondex Smart Paint, wprowadzając cztery nowe odcienie bieli, które umożliwiają stworzenie modnych stylizacji mieszkania. Tzw. kolekcja off-white trafiła do sprzedaży z początkiem kwietnia.

Pomimo tego, że biel towarzyszy nam codziennie, każdy z nas postrzega tę barwę nieco inaczej. W zależności od pomieszczenia i jego charakteru – nowoczesne, klasyczne czy bardziej sielskie – możemy wybrać jeden lub więcej odcieni białej farby. Pozwoli to nam zbudować odpowiedni nastrój we wnętrzu.

Kolekcja off-white to cztery nowe odcienie bieli popularnej farby Bondex Smart Paint, które uzupełniły dotychczasowy kolor „Biały ponad wszystko”. Każdy posiada charakterystyczną nazwę: „Biały trochę szary”, „Biały idealny”, „Biały w szampańskim nastroju” oraz „Biały niezwykle przytulny” wskazującą nasycenie barwy. Kolory te oznaczone zostały specjalnymi symbolami określającym jej nasycenie: ciepłe lub zimne.

„Biały trochę szary” jest chłodny, industrialny. Dobrze prezentuje się w towarzystwie różnych metali, betonu, kamienia oraz drewna. Łącząc go z kolorami powinniśmy postawić na odcienie przybrudzone, monochromatyczne, jasne – pastelowe.

„Biały idealny” jest neutralny. Komponuje się z większością kolorów, jednak preferuje towarzystwo barw ciemnych i głębokich. „Biały w szampańskim nastroju” – inspirowany ekologią, naturą i krajobrazem – doskonale łączy się z kolorami ziemi. Ostatni – „Biały niezwykle przytulny”, symbolizuje eklektyzm, zwiewność, naturalność i romantyzm. Sprawdzi się we wnętrzach w stylu boho, pełnych intensywnych kolorów, orientalnych wzorów oraz delikatnych tkanin.

Linia off-white uzupełniła dotychczasową ofertę ceramicznej farby Bondex Smart Paint składającą się z 50. modnych kolorów. Nowa kolekcja bieli zachowuje dotychczasowe właściwości farby. Bondex Smart-Paint, produkowana w oparciu o innowacyjny system Hybryd 4w1, charakteryzuje się najwyższym stopniem plamoodporności.

Oznacza to, że malowane podłoże jest odporne na plamy i płynne zabrudzenia, takie jak: kawa, herbata, ketchup, majonez, i wiele innych. Warto pamiętać, że wszystkie farby plamoodporne uzyskują pełne właściwości po około czterech tygodniach od malowania. Wówczas większość zabrudzeń usuniemy letnią wodą i miękką ściereczką.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych