PARTNER PORTALU

Designerska lampa polskich projektantek

Lampę solejka marki Natural Born Design wyróżnia ciekawy design. Co nam przypomina w formie?... snopek siana.

Autor: Propertydesign.pl 22 kwietnia 2015 12:20

Lampa wykonana jest z drutów lakierowanych proszkowo. Prosta forma pozwala na trzy warianty użytkowania: dwa w opcji stojącej i jeden w opcji wiszącej. W zależności od zastosowania może stanowić delikatne, nastrojowe boczne światło lub mocne doświetlenie centralne.

"Solejka" jest kształtna, ma atrakcyjną i lekką w wyrazie formę. Jest również efektowna, bowiem światło przechodząc przez ażurowy układ drutów tworzy piękne światłocieniowe efekty. Za projekt odpowiada Anna Szuflicka.

Materiał, z którego wykonano lampę: drut stalowy malowany proszkowo + wbudowany element montażowy + oprawa E27. Wymiary: wys.: 500mm śr. duża: 250mm śr.mała: 150mm. Waga: ok. 2000g

Natural Born Design to marka założona w 2012 przez trzy kobiety, projektantki – Delfinę Petkow i Annę Szuflicką oraz menedżerkę – Zuzannę Kuczbajską. Powstała z chęci tworzenia rzeczy prostych, użytecznych i atrakcyjnych. Designerki projektują i produkują przedmioty inspirowane miejscową tradycją. Współpracują z lokalnymi rzemieślnikami i producentami. Marka dostępna jest w warszawskim showroomie Luminosfera.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych