PARTNER PORTALU

Drzwi dla zapominalskich

Nie zawsze o wszystkim pamiętamy. Staramy się wspierać różnymi sposobami – aplikacje w telefonie, zapiski w kalendarzu, albo poprzyklejane małe kartki. A jak zorganizować taką przestrzeń na notatki i inne zapiski dzieciom?

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 16:30

Na rynku istnieje wiele rozwiązań: tablice korkowe, farby magnetyczne czy też tablicowe. Nie zawsze jednak mamy miejsce na wydzielenie takiego obszaru. Ale są też drzwi. Producent drzwi, marka Inter Door posiada w swojej ofercie wykończenie kolorystyczne – Black Tablica.

Dzięki temu wybrany model drzwi możemy mieć właśnie w tej wersji. Nie musimy wygospodarować dodatkowego miejsca na notatki, bo wszystko możemy zapisywać na drzwiach. Jest to też dobra alternatywa dla ścian kiedy nasz maluch chce się artystycznie wyżyć, a nastolatek zapisać sobie najciekawsze np. cytaty z filmów, czy piosenek.

Markę Inter Door od lat tworzą pasjonaci. Czerpiąc ze swojego doświadczenia zawodowego, ale też prywatnego, a zwłaszcza rodzinnego postanowili stworzyć takie rozwiązanie, które ułatwi codzienną organizację dnia. Jest to dobry pomysł nie tylko dla najmłodszych, ale i dorosłych. Dzięki notatkom na drzwiach są na bieżąco z planem lekcji, planowanych klasówkach albo umówionym spotkaniu w kinie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych