PARTNER PORTALU

Drzwi wewnętrzne. Ciekawe przykłady z aktualnymi cenami

Drzwi wewnętrzne dzielą pomieszczenia mieszkalne, ale są również ich prawdziwą ozdobą. Zobacz ciekawe pomysły na drzwi i sprawdź, które najbardziej pasują do twojego wnętrza.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: dobrzemieszkaj.pl 29 listopada 2017 12:24

Wybór drzwi wewnętrznych jest bardzo szeroki, dlatego też niezwykle istotny jest rodzaj pomieszczenia, w jakim mają zostać zamontowane. Inny rodzaj drzwi będzie odpowiadał do łazienki, inny zaś zamontujemy w sypialni. Odpowiednio dopasowane skrzydło jest gwarancją komfortu użytkowania, ale też modnego wystroju wnętrza.

Najbardziej wymagającym pomieszczeniem w domu jest łazienka. Drzwi w tym pomieszczeniu powinny posiadać otwory wentylacyjne lub specjalne podcięcie, które zredukują panującą w łazience wilgoć. Praktycznym rozwiązaniem, szczególnie w małej łazience, będą drzwi dające możliwość zawieszania na nich praktycznych organizerów lub lustra.

Do gabinetu lub sypialni, jak i każdego pomieszczenia wypoczynkowego w domu, dobrym rozwiązaniem są drzwi o właściwościach akustycznych. Wytłumią one hałasy dobiegające z innych pomieszczeń. Jeśli pomieszczenie jest małe, warto pomyśleć o drzwiach otwieranych nietypowo, np. obrotowych lub przesuwnych.

W kuchni praktyczne okażą się skrzydła z lakierowaną powierzchnią, które są łatwe do utrzymania w czystości. Drzwi kuchenne to także doskonałe miejsce do przekazywania informacji pomiędzy domownikami. Ułatwią to drzwi pokryte tablicową farbą lub z możliwością zamontowania na skrzydle tablicy do zapisywania krótkich notatek. 

Więcej przykładów modnych drzwi znajdziesz tu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych