PARTNER PORTALU

Drzwi wewnętrzne w aranżacji różnego rodzaju wnętrz

Drzwi wewnętrzne podkreślają charakter nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza. Z kolei w klasycznym wnętrzu subtelny design drzwi neutralnie skomponuje się z całością aranżacji.

PropertyDesign.pl

Autor: PropertyDesign.pl 18 maja 2015 14:28

Wzornictwo drzwi wewnętrznych Swing Door Slim Line umożliwia wykorzystanie ich w aranżacji różnego rodzaju wnętrz.

Model Swing door Slim to także zaawansowane techniczne rozwiązanie. Drzwi nie posiadają framugi, ani widocznych zawiasów. Aluminiowa ościeżnica ukryta jest w grubości muru. Widoczny jest jedynie jej niewielki fragment, który licuje się z powierzchnią ściany. Efekt jednolitej powierzchni podkreślają niemal niewidoczne zawiasy typu pivot, które umiejscowione są w górnej i dolnej części skrzydła i ościeżnicy.

Rama drzwi wykonana jest z aluminium i posiada zaledwie 1,5 cm szerokości. Podobnie jak ościeżnica dostępna jest w wykończeniu naturalnym, anodzie lub pomalowana może zostać w dowolnym kolorze z palety RAL. Wypełnienie skrzydła stanowi szkło: transparentne, półtransparentne, lakierowane w kolorze (lacobel), ozdobione grafiką lub wygrawerowanymi motywami dekoracyjnymi. Stosowane jest również wypełnienie z lakierowanej lub fornirowanej płyty. Wymiar skrzydła wynosi max 250 cm wysokości i max 100 cm szerokości. 

System Raumplus obejmuje kilkanaście modeli drzwi przesuwnych i tradycyjnych, które mogą zostać dopasowane do każdego rodzaju pomieszczenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych