PARTNER PORTALU

Funkcjonalna sypialnia w czarno-białej aranżacji

W przedstawianej aranżacji sypialnię zdominował klasyczny, czarno-biały duet. Komfort podnosi łazienka i duża garderoba, sąsiadujące z pomieszczeniem.

www.dobrzemieszkaj.pl

Autor: Dobrzemieszkaj.pl 08 maja 2015 15:35

Przestrzeń na poddaszu kompleksowo zaspokaja potrzeby gospodarzy. Urządzono tam nowoczesną sypialnię z dużą garderobą oraz łazienkę, zarezerwowaną wyłącznie dla pani i pana domu.

Chociaż sypialnia nie należy do dużych, to jednak jest bardzo funkcjonalna. W centralnym jej miejscu ustawiono nowoczesne, eleganckie łóżko. Rolę zagłówka pełni pikowana ściana, do połowy tapicerowana czarną, miękką tkaniną. Górną część ściany wykorzystano natomiast do stworzenia minimalistycznej zabudowy z białymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Z tego samego materiału wykonano też stoliki nocne w formie sześcianów oraz konsolę o ultranowoczesnej formie, która wraz z lustrem pełni rolę toaletki. W ten sposób praktycznie zagospodarowano ścianę pod skosem.

Ważną częścią sypialnego wnętrza jest garderoba, wyposażona w obszerny regał z szufladami oraz otwarta szafa. Pomiędzy ustawionymi równolegle meblami zamontowano lustro, niezwykle pomocne w tworzeniu stylizacji.

Strefę gospodarzy uzupełnia czarno-biała łazienka, utrzymana w tej samej stylistyce co sypialnia. Wyposażona w prysznic i wannę stwarza warunki zarówno do długiej, relaksującej kąpieli przed snem oraz umożliwia szybkie odświeżenie o poranku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych