PARTNER PORTALU

Geometryczne formy w łazience

Geometryczne formy i bogactwo możliwości, czyli Architectura – modułowa kolekcja
niemieckiej marki Villeroy & Boch została rozszerzona w tym roku o nowe modele umywalek i mis ustępowych.

Autor: housemarket.pl 06 sierpnia 2015 14:51

W tym roku niemiecka marka poszerza kolekcję ceramiki łazienkowej Architectura o nowe modele umywalek i mis ustępowych, tworząc kompleksową ofertę dla architektów, projektantów i inwestorów. Architectura to minimalistyczne wzornictwo i maksymalne możliwości aranżacji. Dzięki swojej różnorodności to propozycja dla budynków o rozmaitym przeznaczeniu: od domów, mieszkań, hoteli i restauracji, przez szpitale, aż po szkoły i przedszkola.

Nowa seria umywalek Architectura dostępna jest w trzech szerokościach: 55 cm, 60 cm oraz 65 cm. Ich design to połączenie prostokątnych form i łagodnie zaokrąglonych krawędzi, a ponadto różnych możliwości montażu. Modele w wymiarach od 55 do 65 cm występują w wersji naściennej i nablatowej, a model 55-centymetrowy dodatkowo do wbudowania z przodu blatu. Umywalki dostępne są także w wersji ze szlifowanym spodem, dzięki czemu można łączyć je z dowolnym materiałem – blaty mogą być wykonane z drewna, granitu czy laminatu. Model o szerokości 60 cm doskonale komponuje się z systemem meblowym Legato, w którym poszczególne elementy o prostych, regularnych kształtach łączą się z różnymi formami ceramiki, tworząc jednolitą kompozycję.

Kolekcja Architectura to nie tylko szereg różnych modeli umywalek, lecz także podwieszane misy ustępowe wyposażone w technologię DirectFlush. Tradycyjne toalety mają wewnętrzne ranty, do których trudno dotrzeć. Producent oferuje bezrantowe WC nowej generacji, w których brak kołnierza wewnętrznego sprawia, że woda obmywa dokładnie całe wnętrze misy, nie rozpryskując się na zewnątrz. Dzięki temu to idealne rozwiązanie dla miejsc o zaostrzonym rygorze higienicznym. Ale DirectFlush coraz częściej staje się standardem także w prywatnych domach. Misy z tej kolekcji uzupełniono o modele w wersji kompaktowej XS – idealne do małych łazienek oraz wersję w rozmiarze XL – dla większego komfortu użytkowania. Ceramika łazienkowa Architectura pozwala profesjonalnie zaprojektować każdą łazienkę i dostosować ją do indywidualnych wymogów użytkowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych